Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Upały dają się we znaki również pszczołom, i dlatego też zrobiłem im w ogródku poidełko (。◕‿‿◕。) początkowo przylatywały pojedynczo, teraz całymi zgrajami.
  #czujedobrzeczlowiek #zwierzaki #pszczoly #gownowpis

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Jak #rozowypasek przetłumaczyć, że droga podróż poślubna to strata kasy? Bo do niej nie dociera, że wydanie kilkunastu tysięcy, żeby poopalać się za granicą, albo zrobić kilka fotek przy jakichś starych zabytkach to po prostu strata pieniędzy. ¯\_(ツ)_/¯

  Ona chce jechać na miesięczny wycieczkę po Azji (Tajlandia, Bali i jeszcze coś), a dla mnie nic ciekawego tam nie ma i już wolałbym wybrać się gdzieś co jest w Polsce.

  #podroze #zwiazki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (142)

 • avatar

  Z okazji #steam Summer Sale mam dla Was #rozdajo #rozdajosteam dowolnej #gry do 50zł na Steamie właśnie (np. Wiedzmin 3 z dodatkami). Losuje mirkolosem jutro kolo 18 wśród plusujących. Dzisiaj bez zasad, każdy bierze udział prócz zielonek założonych po tym wpisie.

  A przy okazji zapraszam do mnie na zakupy, każda gra za 85% jej Steamowej ceny (przecenione na steamie gry liczymy oczywiscie od niższej ceny, czyli gra przeceniona ze 100 na 50zł u mnie kosztuje 42,50. Wszystko legalnie, od firmy, gry przeznaczone na polski rynek, zadne vpny i inne kombinacje. Opinie o mnie pod tagiem #globalrep

  A i jeszcze najważniejsze, pijcie dużo wody misie nawet klikając w komputery. Jest tak gorąco że i biegając w fifie można się odwodnić.

  #globaleliteshop
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)