Wpis z mikrobloga

#!$%@? co za dzban... Ja jechałem "zza" zdjęcia prawidłowo swoją stroną jezdni. Facet skręcał dokładnie tak jak granatowy na fotce. Postanowił nie ustąpić tylko wyjechać na czołówkę omijając białego busa, na szczęście skończyło się na lekkim otarciu narożnika.
Najlepsze: gość mnie zbluzgal że to moja wina, sam wezwał policję. Policja twierdzi że jego wina, nie przyznał się, będzie sąd...
Nie ma to jak z siebie zrobić debila po całości...
#kielce #polskiedrogi #patologiazmiasta #zderzenie
źródło: comment_FEdfrsDnNzelTPxj78xJbUQrnABtWLMg.jpg
  • 36
@Jack0wy zależy jak bardzo zdeterminowany będzie i czy sędzia pozwoli na przeciąganie sprawy, ale jeśli zrobiłeś wszystko co mogłeś, żeby nie doszło do kolizji to byłbym raczej spokojny o finał sprawy
@Jack0wy: 'jest monitoring' znaczy, że wiecie o istnieniu nagrania? Policji często nie chce się chodzić za nagraniem jeśli nie było udostępnione od razu. Większe znaczenie wbrew pozorom ma tu świadek, jeśli podał policjantom swoje dane to ma obowiązek złożyć zeznania.
@marek-krakow
hamowałem, niewiele więcej się dało zrobić. Czy gość może w takiej sytuacji przy świadku i monitoringu w jakiś sposób odkręcić to na swoją korzyść? Bo na tyle co znam przepisy to chyba ciężko mu będzie...
@dioxis
@dioxis monitoring jest u zarządcy budynku (lokale pod najem), wiem że brali dane, a czy pójdą i sprawdza to nie wiem... Świadka ja im podałem bo zaczęło padać a babeczka była z dziećmi więc nie czekała. Dała mi nazwisko i numer, który przekazałem policji.
@Jack0wy pójdź i zapytaj sam na wszelki wypadek. W mojej sprawie powiedzieli że załatwią, ale olali temat. Jeżeli gość jest obwiniony i masz świadka to ma marne szanse żeby coś ugrać, myślę że pewnie ochłonie i dostanie wyrok nakazowy i nie zgłosi sprzeciwu. Wtedy powinno się to zamknąć w około pół roku, może szybciej może dłużej zależy jak obłożony jest twój wydział ruchu drogowego
@catch wołam jak chciałaś, plusujacych Twój komentarz zawołać nie umiem niestety, może ktoś umie to ogarnąć za mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gość ochłonął jeszcze przed rozprawą i na przesłuchaniu w końcu przyznał się do winy. Czekam na oficjalne pismo i zaczynamy doić kasę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jack0wy: Pewnie Halyna nagotowała bigosu, dała kartkę papieru i kredki i powiedziała "Heniu pisz co następuje: Ja Heniu Dzbański, ślubując 16 lat temu małżonce Halynie Dzbańskiej, uznałem jej wyższość inteligencji nad własną, co za tym idzie, zgodziłem się przyznać jej zawsze rację.". xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@catch
@marek-krakow
@Chcesz_Pomarancze:

no to teraz 2 lata łażenia po sądach i umorzenie xD


Nie, tylko pół roku to zajęło, @dioxis trafił w dychę, gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolizja z lipca, wyrok z października, uprawomocniony w listopadzie, odpis raczyli w styczniu przysłać... Mogę zacząć działać z ubezpieczalnią. Jakbym miał auto nie do jazdy tyle czasu to by mnie szlag trafił.
Ogólnie gość chyba nawet dobrze na