Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
eh, muszę się komuś wyżalić, bo nie mam komu
jutro mam pierwszą rocznicę z różowym, jestem z nią bardzo szczęśliwy, ale nie możemy się widywać zbyt często ze względu na odległość
na dodatek jej mama mnie chyba nie lubi - wiedziała, że chcę jutro przyjechać, miałem bilety kupione, bo okazja się trafiła (7zł w 2 strony, taniej się nie da), a jej mama sobie zaprosiła jakąś koleżankę na cały tydzień, akurat w tym terminie (°°
ryczę przez to od tygodnia, bo zajebiście tęsknię za różową i nawet nie mam do kogo się przytulić ()
weźcie coś zróbcie murki, można jakieś słowa otuchy? nawet plusów nie chcę
#zalesie #zwiazki
  • 15
@Gronekmaster: no to może koleżanka mamy spojrzy na Ciebie bez uprzedzeń i właśnie to jest szansa dla Ciebie , nie tyle co zrobić dobre wrażenie na jej mamie co na jej koleżance, a później to już koleżanki sobie pogadają i może mama ogarnie ze dobry ziomek z Ciebie :)
@koniczynatom: ja 18, ona za 2 miesiące 17

@herejon: ostatnio jak u niej byłem to starałem się zrobić wszystko jak najlepiej, pomagałem nawet w kuchni, gdzie mam do tego 2 lewe ręce, robiłem co mogłem, ale efekt żaden

Muszą nabrać do ciebie zaufania. A tego nie zrobią jak będziecie się widywać raz na ruski rok. Musisz być u niej jak najczęściej i nie zamykać się w pokoju ale wychodzić do
@herejon: teraz już po ptakach, miałem mieć autobus rano, nawet nie mam gdzie spać
@thebestisyettocome: wiem, że tak jest, staram się być jak najczęściej, ale nie pozwalają mi na to finanse i to, że na pojedynczy weekend bardzo się nie opłaca (ok. 16-18h jazdy w 2 strony). Wiesz, najchętniej bym do niej jeździł co weekend, ale jak się nie trafi w moment, to bilety w 2 strony kosztują 70zł
@herejon: teraz już po ptakach, miałem mieć autobus rano, nawet nie mam gdzie spać @thebestisyettocome: wiem, że tak jest, staram się być jak najczęściej, ale nie pozwalają mi na to finanse i to, że na pojedynczy weekend bardzo się nie opłaca (ok. 16-18h jazdy w 2 strony). Wiesz, najchętniej bym do niej jeździł co weekend, ale jak się nie trafi w moment, to bilety w 2 strony kosztują 70zł No