Wpis z mikrobloga

W ciągu swojego życia zauważyłem pewną prawidłowość między #niebieskiepaski a sposobie traktowania #rozowepaski (to wszystko to przemyślenia subiektywne):

1. chad - taki przystojniak zazwyczaj wypowiada się o różowych w najgorszy sposób. W związkach był, ruchał co popadnie. Kiedy pogadasz z nim o różowych to twierdzi, że one mają pusto we łbie. Proponowali mi też, aby iść z nimi na "szmaty" do klubu. Jeden też proponował założenie burdelu, w którym byłyby studentki xD Pewnie znalazłyby się chętne. Z tego co widzę, większość chadów jest singlami.

2. Pantoflarz w związku - brak godności człowieka. Różowa rozkazuje nim i daje sobą pomiatać. Pyta się takiej, czy może gdzieś iść (xD) . Różowa dysponuje jego pieniędzmi, które on sam zarobił (xDD). Gadasz z nim, a on wychwala ją pod niebiosa.

3. Normalny gościu w związku - takich to widzę najdłużej razem. Dogadują się dosyć dobrze, ale to niebieski ma władzę. Czasami potrafi krzyknąć, aby okiełznać różowego. Zresztą wcale się nie dziwię, bo to co czasami #logikarozowychpaskow odwala to szkoda gadać. Niby dzielą się kosztami, ale niebieski czasem chce coś postawić (to nie jest kwestia, że różowa zmusza, on sam tak robi). Taki związek jest według mnie najzdrowszy.
Warto dodać że ludzie z podpunktu 2 i 3 kiedy kończy im się jeden związek, to desperacyjnie szukają kolejnej osoby. Często wśród punktu 2 i 3 zdarzają się zdrady (u punktu 2 tylko wśród różowych xD).

4. Singiel - niby jakąś różową miał, ale zbytnio nie wypowiada się na temat różowych. Zachowuje się w stosunku do nich normalnie. Wygląda, jakby nie szukał baby, tylko zajmował się czymś innym, może sparzył się za pierwszym razem.

5. #przegryw spermiarz - najgorsi u nich brak godności człowieka x2 . Nigdy nie byli w związku, wychwalają różowe jak boginie, zrobią wszystko dla bogusi.

Punkty 2. i 5. najbardziej mnie denerwują. Takie osobniki będą bronić różowej podczas kłótni, pomimo że kłótnia ich nie dotyczy i różowa nie ma kompletnie racji. Jednak taki rycerz będzie jej bronił bo jak to tak z biedną kobietą się kłócić xD Niestety pełno też ich na portalach randkowych, przez co rozkapryszyli tam większość kobiet. Wystarczy spojrzeć na #tinder . Widziałem przykłady, gdzie pantoflarz zostawał w związku, pomimo niezbitych dowodów, że różowa go zdradziła dwukrotnie.

6. Przegryw mizogin - brak doświadczenia z różowymi. Nienawidzi różowych, najprawdopodobniej napotkał się pełno kompleksów z lat młodzieńczych, był szykanowany. Siedzi teraz w domu, może chodzi do pracy i jest przesiąknięty #redpill (redpill nie jest taki zły, ale oni interpretują to w zły sposób) #blackpill (no z tym się nie zgadzam kompletnie). Może uda się komuś wyjść z tego stanu, większości osób wątpię.
  • 16
@Mirkoszczur: no calkiem niezle ale np ja sie czuje raz 1 w zwiazku potem 3 innym razem grzecznie pod butem. Wszyatko zalesy od kontekstu ale najwieksza beka jest z stulejarzy opiekunow. To inny punkt to tacy, ktorzy widza jak chad traktuje swoja kobiete i mowia ona na to nie zasluguje i sa jej #!$%@? asystentami, giermkami, podnozkami i licza ze kiedys ona przejrzy na oczy i wybierze ich bo o nia
@Sierzant_Stuleja:

ludzie

równi

Jak ja nienawidzę tego mema

Ależ oczywiście że ludzie nie są równi, po prostu jest zbyt dużo zmiennych żeby to łatwo oceniać, a i wagi się zmieniają więc trudno jest jednoznacznie stwierdzić czy lepszym człowiekiem jest naukowiec ratujący swoją pracą miliony ale prywatnie #!$%@? któremu sprawianie ludziom przykrości sprawia przyjemność czy może przegryw który przeznacza całą wypłatę na "życie" i gierki ale za to zawsze jest miły i