Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie

Dzisiaj osobiście odwiedziłem adres 00-113 Warszawa, ul. Emilii Plater 53 i poprosiłem o wytłumaczenie, dlaczego patostreamy nadal funkcjonują na #polskiyoutube Dlaczego Daniel Zwierzyński mimo bana nadal zarabia pieniądze szerząc patologie i niszcząc zdrowie ciężko chorej na alkoholizm matce. Prosiłem, aby raz, a porządnie skończyli z tą patologia na youtube ,ponieważ nie chce, aby moja 6 letnia córka natrafiła któregoś dnia na widok przemocy, alkoholu, wulgaryzmów itp.
Odpowiedź bardzo mnie ucieszyła. Do końca sierpnia zostanie utworzona pewna grupa osób/moderatorów, która systematycznie będzie przeglądać nasz biało czerwony youtube i weryfikować zawartość materiałów, ponieważ sztuczna technologia obecnie zawodzi.

Ale... Jak dobrze wiemy to tylko słowa... Pokażmy, że jest więcej osób, którym nie odpowiada to, co można obecnie spotkać na "niegroźnym" serwisie youtube.
Jeśli jeszcze komuś nie odpowiada "zawartość" z jaką dzisiaj mogą się spotkać na youtube nasze pociechy zachęcam do złożenia wizyty w polskiej siedzibie google adres: 00-113 Warszawa, ul. Emilii Plater 53

#danielmagical #patostreamy
źródło: comment_AXFCdXUQuiTJxIRVx4vxuZFTHgZMxgfQ.jpg
  • 17
@Niewierny88: a na oglądanie Pałkersona jak łapie MOMO byś pozwolił? Tego 18+ nie złapie więc każdy może obejrzeć tego idiote i moim zdaniem to ma o wiele większy zły wpływ na dziecaki niż U2 której nie zobaczą bo mają blokade wiekową,. Wszystko co zobaczy dziecko w necie to wina rodzica a nie jego więc sam pilnuj tego a nie wysluguj się grupa nerdow z google sevis ( ͡° ͜ʖ
@endriu1307: Właśnie dzięki ostatnim akcjom onetu i wcześniejszemu nagłośnieniu przez uwaga i wardega całej tej sytuacji, jaka jest obecnie na polskim youtub powstaje grupa moderatorów do przeglądania systematycznie polskiego materiału na ww. serwisie. W sumie nie odbierajcie to jako pewniak, czy że Niewierny "kozaczy" itp. Tylko przekazuje informacje, jakie udało mi się uzyskać w google