Wpis z mikrobloga

@Shusey na pocieszenie powiem ci, że wydaje mi się, że Vol'jin odegra jeszcze jakaś rolę w lore. Nie wierzę żeby go zostawili tak bez powodu, pewnie nie wróci w swojej starej postaci ale może jako loa ʕʔ
@Jdoejhdi: W kampanii aluchów robiłem najstraszniejszego questa .Musiałem uratować 1000 cywili z Darnassus.Wsiadłem sobie na latającego mounta i oglądałem jak #!$%@? płoną. Piękne jest to, że quest zaliczony a żaden cywil nie uratowany.
FOR THE HORDE xD
@Jdoejhdi: Ja za to nie rozumiem jak można płakać i wylewać wiadra pomyj znajac tylko skrawek historii, ja rozumiem znać całą, ocenic i faktycznie uznać ze kupa, ale obecnie nie wiemy nic tak naprawdę, nie wiemy co jest behind the story... Cytując Vol'jina "many will not understand". Odpowiadając na pytanie z jaraniem hordy, co w tym dziwnego ze ktoś faworyzuje frakcje w której gra i chce dla niej jak najlepiej, utożsamia
"Ja za to nie rozumiem jak można płakać i wylewać wiadra pomyj znajac tylko skrawek historii, ja rozumiem znać całą, ocenic i faktycznie uznać ze kupa" @Amebka no, właśnie to robią fani sylvanas. Jej postać jest pozbawiona jakiejkolwiek logiki poczynając od Warcrafta 3 i obrony stolicy elfów. Zerowe umiejętności myślenia taktycznego, brak sensu w jej działaniach. Co do Hordy, mogę rozumieć utożsamianie się z jej ideologią, ale nie muszą się utożsamiać się