Wpis z mikrobloga

@raczej_schizotypal:
Nie patrzcie na mnie, żem śniada,
że mnie spaliło słońce. (czarne dziury powstają z wypalonych słońc - gwiazd)

Synowie mej matki rozgniewali się na mnie,
postawili mnie na straży winnic:
a ja mej własnej winnicy nie ustrzegłam.
(Czarna dziura traci masę w postaci promieniowania hawkinga)

Jeśli nie wiesz, o najpiękniejsza z niewiast,
pójdź za śladami trzód
(informacje w czarnej dziurze sa tracone, stad niewiedza i pójście śladami trzód - bezmózgich
@zarowka12: ciekawe. Jesteś widać upośledzonym debilem. Jeśli bóg jest to ma ludzi w dupie, tylko tacy jak ty doszukują się wszędzie znaków. Ojej, modliłem się o nową konsolę, bozia dał mi raka żeby rodzice ją kupili i będę grał całe trzy miesiące nim zdechne xD katodebilizm:)
@raczej_schizotypal: przepraszam. Widzisz. Byłem takim samym głęboko wierzącym debilem jak Ty i bozia wynagrodził mnie astmą i daltonizmem abyście dobrzy katolicy od najmłodszych lat mnie odrzucili i prześladowali.
Niemniej zostało we mnie choć aż tyle wiary, by wierzyć, że dopóki istnieje i możecie choć trochę mi pomóc to wszyscy pójdziecie do piekła zgodnie z Ewangelią. I co wtedy? Będziecie narzekać, że napierdzielaliście wierszyki zwane modlitwą z szybkością karabinu maszynowego, więc bozia
@elo490500: pamiętaj, że gdy pisano biblię (ok VI w. pne) to Grecy dojrzewali do teorii atomu, dwa stulecia później facio wlazł do studni i obliczył obwód kuli ziemskiej, było to długo zanim geocentryzm wyparł heliocentryzm przez Ptolomeusza
Katolicyzm nie naucza o żadnym dziadku w chmurce, chyba Ci się pomyliło z wierzeniami greckimi.


@dr_zajac: nie, za to naucza o synu boga wszechmogącego, stworzyciela całego wszechświata, który #!$%@?ł sobie po zadupiu na Bliskim Wschodzie na planecie Ziemia i zamieniał wodę w wino ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: