Wpis z mikrobloga

@DeJotWu: Ale czemu musi wyhamować bo nie rozumiem?, Będą dobre wyniki to bedzie i 700zł :). Jest w trendzie bocznym dlatego, że jest "nuda" na spółce i nic sie nie dzieje. Frost (wbrew opini niektórych sprzedaje się super - co jest podkreślane cały czas przez 11b, Moonlighter także pozytywne zaskoczenie), będą nowe informacje to kurs będzie rosnąć nadal do góry.
@WykopowyInformatyk: jesteś niezdrowo zafascynowany 11bitem. Nie mówie, że to źle ale w inwestycjach przyda się racjonalność.
BTW sprzedałem po 472 ale odkupiłem po 450 niedawno jakiś pakiet i trzymam bo sierpień na 11bit wygląda dobrze.
@szcz33pan: Masz rację i się do tego przyznaję, zarobiłem w dość krótkim okresie 300% na 11b a wchodziłem naprawdę dużymi pieniędzmi, ciężko tu utrzymać emocje na wodzy. Od samego początku bardzo mocno wierzę w spółkę. Prócz 11B mam także PlayWay kupione nie dawno (), i trochę DINO, lecz ja raczej na spółkach jestem długoterminowo, nie potrafię kręcić kółeczek :).
@szcz33pan: Nie bo inwestowanie sprawia mi naprawdę wiele radości a zestresowany i tak będę :), Zarabiam z własnej działalności naprawdę dobre pieniądze a żyje skromnie. Nie są to pieniądze dla mnie niezbędne do życia :), Aczkolwiek racja muszę trochę chłodniej patrzeć na 11B - przynajmniej postarać się :)
@WykopowyInformatyk: No to pierwsze wymaganie spełnisz do gry na giełdzie - grasz kapitałem który możesz stracić.
Co nie zmienia faktu, ze może warto upłynnić trochę środków i wrzucić w coś innego. Od czasu kiedy Ty kisisz 11bit studios na kursie 480-430 zł to np. PLW po spadku na 120 zł wbiło do 160 zł. Tak samo podobny rajd zrobiło TSG. Nie wykluczone, że za chwile np. CFG zrobi podobny rajd.
Więcej
@szcz33pan: a ja wcale nie dziwię się @WykopowyInformatyk Kupowanie teraz PlayWaya przy tym kursie to trochę ryzykowny interes (wyższy kurs od obecnego miał tylko w maju).
30.08 11Bit wypuszcza raport kwartalny, w którym dowiemy się w końcu jak poszła sprzedaż Frostpunka i Moonlightera, ja bym więc trzymał akcje i się ich nie pozbywał.

Ps. Sam wchodziłem przy kursie 390zł, kiedy przekraczało 520 nadal trzymałem i z perspektywy czasu nawet nie żałuję.
@Saper86: masz racje. PLW teraz jest drogi - nie proponowałem mu wejścia. Wczoraj pisałem o CFG. Tu widać cały czas jeszcze potencjał, choć coraz mniej będzie można zarobić - wczoraj urośli o 8% (w momencie pisania posta byli +3%).
@szcz33pan: ja tak myślałem o Vivid jak mieli 3 premiery przed sobą. Ludzie na Bankierze zachwycali się w komentarzach nad tą spółką i szacowali ją na ponad 7zł po premierach... a potem nagle zarząd zaczął sprzedawać swoje akcje, by po kilku dniach poszło info o smrodzie po kontroli US, kurs z moich 5,60 (po tyle kupiłem) spadł o 2zł
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Saper86: też rozgrywam vivid. Zyskowny trejd miałem i sprzedałem za 5,40 (kupione po 5 zł przetrzymane jak był po 6,12). Potem faktycznie ubrałem się znów i spadał tak jak pisałeś - ale miałem rezerwę kasy. Kupiłem na panice jak było info o wynikach kontroli skarbowej i już tak nie boli :)
No i CFG to trochę inna historia niż VIVID. Nie chce namawiać. Zobaczymy za miesiąc :P