Wpis z mikrobloga

@undomiel: Według metki normalnie kosztowała 70 czy 80 zł (mi na telefonie normalnie się ładuje strona)
Ogólnie to już myślałam nad zakupem palety rozświetlaczy z too faced (taka paleta z a'la bronzerem, rożem i normalnym rozświetlaczem) ale wpadła mi w ręce ta z hm i... Jestem zachwycona xD
Chciałam mieć coś takiego rozświetlającego na lato no i znalazłam. Najciemniejszy odcień jest bardzo ciemny i mega napigmentowany i używam go jako cienia
@undomiel: Ogólnie kosmetyki hm są bardzo dobre, tylko według mnie trochę za drogie jak na swoją półkę i swój prestiż. Cienie są fajne, ale mam dosłownie dwa, bo nie lubię pojedynczych cieni a nie mają opcji do uzupełnienia paletki. Produkty do konturowania też bardzo fajne ale wyciszona w regularnych cenach w stylu 40 zł za róż to według mnie za drogo. Podkład miałam ale było dla mnie za ciemny więc używałam
@Pucio-pucio_96: bardzo fajnie, tylko trzeba mało nakładać i najlepiej gąbeczka bo wtedy tak wnika w skore. Krycie ma niezłe jak na krem bb, ja mam tłusta cerę w strefie te, wiec po paru godzinach się świece ale jest przyjemny i wyglada naturalnie na twarzy :)
@undomiel: ooo puder Airspun! Jak sie sprawdza? Wlansie myślałam czy by nie kupić, ale nie wiem czy nie będę sie mocno świecić po krótkim czasie. Hm na propsie, mam zestaw do konturowania , sześć produktów za 30 zł. Polecam bardzo