Wpis z mikrobloga

#film #heheszki #killer #sny ##!$%@? #killerow3

Ludzki mózg to jednak nieodkryte tereny.

Śniło mi się dzisiaj, że byłem w kinie i leciała zapowiedź... Killera 3 (do potęgi trzeciej). Co mój mózg sobie wymyślił to ja nie...

Grała cała stara gwardia (Pazura, Rewiński, Stuhr, Kożuchowska, Figura etc), było parę nowych twarzy (np. Maciej Musiał). Słabo już cały sen pamiętam, ale generalnie chodziło o to, że Siara i Lipski wynajęli jednego killera, Wąski debeściak, ze swoją mafią też mieli killera, a Aldona Lipska z Moralesem, mają syna, którego razem z Szakalem szkolą na rasowego killera.

No mózg #!$%@? :D

No i plot twist był taki, że każdy z tych killerów, był nasłany na drugą grupę i wszyscy trzej killerzy spotkali się na jednym tarasie bo mieli "killym" swoje ofiary podczas jakieś dużej imprezy charytatywnej i stwierdzili, że muszą coś wykombinować, żeby podzielić to złoto między sobą.

No i te urywki typowe dla zapowiedzi filmowych:
- Morales dalej "dopse dopse" mówi po Polsku :D
- Wąski tłumaczy, że jego młode wilki dojrzały, bo naoglądali się PitBulla (najazd kamery na Dorocińskiego) i są teraz poważnymi wilczurami :D
- Szakal pokazuje Musiałowi, jak wysłać faksem zdjęcie, a młody go poucza, że lepiej używać do tego Snapchata, bo zdjęcie ofiary samo znika po 10 sekundach i nie ma dowodów :P

Tak myślę, że to byłby dobry pomysł na kolejną część, ciekaw jestem Waszych pomysłów, co mogłoby pojawić się w "Killerze do potęgi 3" ;)
  • 1