Wpis z mikrobloga

@Erimar Też bym pograł ale już mi sprzęt nie wyrabia na najnowszego FM'a. Nie pamiętam w którą część ostatnio grałem ale strasznie wpieniało mnie, że zdecydowanie przesadzono z meczami na wyjazdach, ciężko było wywieźć pozytywny wynik
@twarddy: cały czas tak jest :/ mecz u siebie np. w dwumeczu jak nie pójdzie to potem mogiła - pierwszy w jakiego grałem to był jeszcze CM 03/04. Potem w wiele części grałem, ale nie we wszystkie. Długo w FM 2015 no i jakiś czas temu kupiłem tego. Tak po czasie to myślę, że lepiej brać na jakiś czas jednego i po latach kupić kolejnego, bo wtedy przynajmniej widać dużo zmian
@Erimar To widzę że na podobnego zajawkowicza trafiłem, pierwszy jaki odpaliłem to był taki prymitywny polski manager (liga polska manager) a później to już pierwsze CM'Y i Total Club Manager. W tych CM'ach podobały mi się te biegające kropeczki, miało to swój klimat xD
W ogóle beka bo miałem ok 9-10 lat jak zacząłem grać, a już z notatnikiem jakieś analizy sobie robiłem, zapisywałem zawodników itp. Kiedyś to było xD
@twarddy: hehe dokładnie. Mnie brat przekonał, żebym tego CM-a kupił. A swoją drogą skoro jestem w domu rodzinnym to sprawdziłem, że to był jednak CM4 (zachował się nawet rachunek z 2003 roku). W tym Liga Polska Manager można była chyba nawet mecze kupować jak pamiętam ( ͡ ͜ʖ ͡). Znalazłem jeszcze coś takiego jak Menedżer Piłkarski 2004/2005 wrzucam fotkę razem z CM4.
Pobierz Erimar - @twarddy: hehe dokładnie. Mnie brat przekonał, żebym tego CM-a kupił. A swoj...
źródło: comment_oprPMAZWJL09llrLKCTZYspQ4LGavyGJ.jpg
@twarddy: przypomniało mi się, że na ten Menedżer Piłkarski 2004/2005 skusiłem się, bo chciałem jako 12-latek przycebulić bo niby też szalik Polski dawali XD, ale się okazało, że nie w takim pudełko tylko w dużym. Widać to jak się wejdzie na gry online. Dobrze, że rok wcześniej braciak przekonał żeby kupić tego CM-a, bo bym się jeszcze całkiem zraził do managerów piłkarskich.
@Erimar Można było, gra była na tyle dopracowana że idealnie odzwierciedlała realia tamtych czasów xD Fajne było też to, że były wszystkie drużyny do 3 ligi i realni zawodnicy (więc się jarałem że mogę grać moją lokalną drużyną)
Chyba jak dziś wstanę to sobie odpalę któregoś FM'a, narobiłeś ochoty :D