Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubasruba: jesli aparat to HTC U11, tylko używany, jakby się zasadził to może i SGS8. Nie myśl nawet o G6 bo telefon kosztuje jakiś 1000zł a działa gorzej od telefonu za 500-600zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubasruba: Moze Motorola Moto Z?
Duzy ekran-5,5 cala-jest
Dobry aparat-13 mp,f1,8, Ois i laserowy autofokus-jest
Wydajnosc- Snapdragon 820,4gb ram, niemal stockowy android- jest
Android oreo na pokladzie jest
Cena? 1000zl.
@ZetixNinja: niby tak, choć w Polsce nie spotkałem się by komuś coś pękło (przynajmniej w dziale G6 na forum android). W S8 wypala się klawiatura i górna belka i tak można w kółko (dlatego go nie kupiłem, choć nadal się nim interesuję mimo wszystko, bo ładny). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brylek: każdy amoled się wypala w mniejszym lub większym stopniu, np. mam OP5, kupiłem używany przez rok i nie widzę żadnych śladów wypalenia, a S8 potrafiły więcej wypalić w pół roku, ale to chyba była wada wyświetlacza
¯_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brylek: przede wszystkim OP stosuje inne matryce niż Samsung. OnePlus używa Optic AMOLED, a Samsung - AMOLED/Super AMOLED. Jedną z widoczniejszych różnic jest to, że barwy są bardziej naturalne w OP, ale i tak są przesycone względem zwykłych LCD.
@ZetixNinja: Panele OnePlusa są produkcji Samsunga. Ponoć OnePlus zmienia ich kalibrację na autorską i stąd nazwa Optic AMOLED :) Ale fakt faktem, wolę kalibrację od OnePlus zdecydowanie (raz na żywo widziałem).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brylek: jedyna wada jaką zauważyłem to to, że patrząc pod bardzo mocnym kątem na wyświetlaczu pojawia się tęczowa poświata, tak jakbyś gówniane szkło hartowane nakleił na ekran. Przy normalnym użytkowaniu nie widać tego, w Samsungu natomiast bardzo szybko pojawia się niebieskawa poświata