Wpis z mikrobloga

@Kondono: wiadomo, że niemowlak, potrafi wołać o jedzenie co godzinę, i na siłę, nie ma co uziemiać matek w domach, aczkolwiek, ani ja, ani żona, nie uważaliśmy, aby z tego powodu trzeba było wywalać cycki na środku galerii handlowej. Są laktatory, coraz więcej pokoi dla matki z dzieckiem. Można to jakoś ogarnąć, jak się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze można się zakryć pieluchą albo czymś, a nie świecić cycem na boki


@odciskipalc0w: duzo zalezy od dziecka.
Mojego nie da sie zakryc niestety. A kazda proba konczy sie tym, ze gosciu rozbawiony odrywa sie od piersi i chce sie bawic, wiec w efekcie piers jest widoczna znacznie bardziej, niz bym chciala.
Wole sobie siasc na uboczu w odpowiedniej bluzce, znacznie mniej wtedy rzuca sie to w oczy :) Ale zakrywanie
@agaja: Żeby nie było: nie zabraniam tego nikomu ani nie zwracałbym uwagi komuś gdyby to robił w miejscu publicznym, nie jestem oszołomem. Uważam po prostu że, jak ujęła to @odciskipalc0w, świecenie cycem, bądź co bądź intymną częścią ciała w miejscu publicznym jest tak średnio taktowne, i po prostu nie przystoi.
@jakuzii: #!$%@? jest "niemile widziane karmienie". Nie jestem za świeceniem cyckami. Dziecko da się nakarmić, w miejscu publicznym i nie należy z nim uciekać do kibla. Nikt nikogo nie może zmuszać do siedzenia w domu lub jedzeniu/karmieniu w sraczu. I mówimy o sytuacjach, gdzie nie ma wyznaczonych miejsc dla matki z dzieckiem.
Można się przykryć pieluszką, albo ubrać bluzki z otworkami na karmienie. Natomiast drażni mnie niemiłosiernie #!$%@? się do samego
@Kondono: ale dlaczego uwazasz, ze karmienie oznacza swiecenie cyckami?
Ile razy byles wiadkiem sceny karmienia, ze kobieta "swiecila cyckiem"?

Ja wielokrotnie widzialam kobiety karmiace, gdzie piers byla niewidoczna - bo dziecko jest do niej przyssane, dziecko piers zaslania. Wygladaly jakby po prostu przytulaly malucha.
Wiec gdzie tu swiecenie?
@jakuzii: ja wiem, ze sie mozna uchowac przeciez.
I generalnie zdecydowanie czesciej kobiety karmia tak, ze nic nie widac, a zeby zobaczyc, to trzeba stanac i sie przyjrzec - stad moje pytanie.
Bo ja po prosu nie mialam okazji tego ogladnac (a sama mam male dziecko, sama karmie, gdzie cyca nie widac, mam kolezanki, ktore tez biustem nie swieca) i ciekawa jestem, gdzie to sie jednak dzieje :)