Wpis z mikrobloga

Arturo Vidal, czerwiec 2017 na temat potencjalnego transferu Sancheza z Barcy do Bayernu:

Jeszcze nie wiem, czy Alexis do nas dołączy, ale znam go bardzo dobrze i wiem, że to spektakularny piłkarz. Już teraz mamy wielu topowych zawodników, jesteśmy najlepszym klubem na świecie, ale z nim możemy być jeszcze mocniejsi


Arturo Vidal, sierpień 2018 po przejściu do Barcy:

Barcelona jest dużo wyżej od Bayernu Monachium, to najlepsza ekipa na świecie. To dla mnie dobra szansa, by zdobyć Ligę Mistrzów.


( ͡° ͜ʖ ͡° )*:(σ ͜ʖσ)


#transfery #bayernmonachium #fcbarcelona #pilkanozna
  • 7
  • Odpowiedz
  • 10
@josedra52 jak byl w bayernie to normalne ze chwalil swoj klub, co mial powiedziec ze bayern padaka, wykorzystal szanse ze uciekl od nich, na ten sezon nie wyglada obiecujaco ten klub, co innego barca
  • Odpowiedz
@qbad89: przecież VIdal od knikogo nie uciekł. To jego się pozbyli. Vidal chciał przedłużyć kontrakt, ale przyszedł Goreztka i stał się niepotrzebny w zespole.
@josedra52: To taki styl Vidala, żeby szybko zaskarbić sobie sympatię kibiców. Jak po przygodzie z Barcą przejzie do Górnika Zabrze, to też będzie mówił, że GZ jest najlepszy na świecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@szpecek heh bo go nie chcieli, ale idzie do lepszego klubu a odchodzi z takiego co i tak ligi mistrzow raczej nie zawojuje, w dobrym czasie go nie chcieli i wykorzystal szanse zmienic klub na lepszy
  • Odpowiedz
Arturo Vidal, czerwiec 2017 na temat potencjalnego transferu Sancheza z Barcy do Bayernu:


@josedra52 z tym że Alexis Sanchez w 2017 roku grał od 3 lat w Arsenalu. Ale spoko. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@qb_city: oczywiście, mój błąd - chodziło o Arsenal i sagę która zakończyła się transferem do United a w trakcie której były plotki o zainteresowaniu ze strony Bayernu.
  • Odpowiedz