Wpis z mikrobloga

#neuropa : Platformy społecznościowe są wykorzystywane przez rosyjskie boty do wpływania na wybory. Trzeba wyregulować prawnie media społecznościowe, bo nie mogą wpływać na politykę.
Również #neuropa : kanały Alexa Jonesa zbanowane? Na trzy miesiące przed wyborami? No cóż, prywatne firmy mogą robić co chcą...
#heheszki #takaprawda #bekazlewactwa #lewackalogika #wykopfejs #polityka
źródło: comment_OMg7NyoIueTAnbF592JeU7i5dHGFFTds.jpg
  • 45
Alexowi Jonesowi, który twierdzi, że masowe strzelanina w szkole podstawowej Sandy Hook w Newtown w stanie Connecticut był fejk etc.


@k1fl0w: no ale co to ma do wolności słowa? ¯\_(ツ)_/¯ Czy jego opinia daje prawo odmówić mu usługi?
Nie mozna sobie gadać, że ziemia jest płaska?
Nie można mówić, że lądowanie na księżycu to oszustwo?
Nie można mówić, że strzelaniny w szkołach są powodowane przez reptalian?
no dobrze, niech sobie mówi co chce ale nie łamie przy tym regulaminów Apple, FB, YT.


@k1fl0w:
pozwole ci przypomnieć co się stało po aresztowaniu Tommy'ego. Lewica: HURRRA. Należy mu się bo on głosi nienawiść i krytykuje religię pokoju.
Dwa miesiące później Tommy jest wolny, sąd najwyższy roznosi zachowanie poprzedniego na strzępy. Tommy staje się symbolem walki o wolność słowa i nawet niektórzy lewacy cieszyli się, że go uwolniono.

Lewacki sędzia
Ty chyba nie trollujesz a bronisz tego oszołoma na serio.


@k1fl0w: faceplam.jpg
albo nie czytasz tego co piszę, albo trollujesz
Nie bronie jego tylko jego prawo do mówienia co chce, dopóki nie łamie prawa. Widzisz różnice?
No ale jeśli się czujesz komfortowo z faktem, że giganci mogą się na kogoś zmówić, aby go "wymazać" ze swoich portali, to gratuluję ( ͡ ͜ʖ ͡)

I gratuluję. Zdobyłeś
ale serio nie ma kogo bronić, szanuj się, przecież chyba nawet Ty przyznasz, że to oszołom.


@k1fl0w: zaczynam wątpić, że umiesz czytać...a cię lubiłem

Z głupiego portalu o żabach-gejach i chemtrails urosną teraz do symbolu walki o wolność prasy. Pomyślałeś o tym?

Podkresliłem, bo może literki masz za małe. Spróbuj przytrzymać CTRL i + dopóki nie doczytasz
#protip
PRZYPADKIEM


@kamien23: Jeżeli wydaje Ci się, że to stało się naglę to gratuluje

YouTube moved on Monday to delete the Alex Jones Channel for violating its community guidelines, the latest in a string of moves from tech giants that could dramatically limit the reach of the Infowars host and conspiracy theorist. The move was the latest in a cascade of platform moves against Jones, following related bans from Apple, Spotify, and
Przecież o tym coś krążyło już od jakiegoś czasu


@k1fl0w: no własnie. Pomyśl o tym
-platformy dogadały sie same między sobą? Niebezpieczne
-ktoś im narzucił takie działanie, grożąc konsekwencjami - także niebezpieczne
w obu przypadkach mówimy o zmowie celem wyciszenia politycznie niewygodnej osoby
YouTube was among the first to levy punishment against Jones. Back in July, the site issued a strike against Infowars, for violating child endangerment and hate speech policies. Four videos were removed in the process, and the host was banned from live-streaming for 90 days.


@k1fl0w: https://money.cnn.com/2018/07/25/technology/alex-jones-infowars-youtube-strike/index.html
I jest wyraźnie napisane, że jest to PIERWSZY strike
Nie ma nic o drugim. Youtube przy drugim wyłącza możliwość wgrywania filmików dłuższych niż 15
@kamien23:

-platformy dogadały sie same między sobą? Niebezpieczne

- zgadzam się.

-ktoś im narzucił takie działanie, grożąc konsekwencjami - także niebezpieczne

kto im to narzucił i dlaczego, jakie konsekwencje groziły?

w obu przypadkach mówimy o zmowie celem wyciszenia politycznie niewygodnej osoby

na prawicy raczej powinna być radość, że teraz przynajmniej nie będziecie z tym oszołomem identyfikowani
kto im to nażucił i dlaczego, jakie konsekwencje groziły?


@k1fl0w: pytasz o to a wcześniej napisałeś:

Platforms have been under pressure to take action against Jones

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamięć ci szwankuje?

na prawicy raczej powinna być radość, że teraz przynajmniej nie będziecie z tym oszołomem identyfikowani


Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania.
Uważam, że żaby-geje robią
Platforms have been under pressure to take action against Jones


@kamien23: przez zgłoszenia użytkowników. No chyba, że jest coś więcej do tego o czym chcesz mi powiedzieć.

nie zgadzam się z blokowaniem AJ


tak, lepiej wytaczać mu procesy za to co mówi, może się trochę opamięta, ale i tak jego linia obrony będzie taka, że przecież jest politycznie niewygodny i szalujo etc.

Six more Sandy Hook families sue broadcaster Alex Jones
tak, lepiej wytaczać mu procesy za to co mówi, może się trochę opamięta,


@k1fl0w: Od tego są sądy.

ale i tak jego linia obrony będzie taka, że przecież jest politycznie niewygodny i szalujo etc.

to nie jest linia obrony. Jeśli komuś ubliżyłeś albo pomówiłeś, to pokaż dowody na to co mówisz. A jak nie to płać/idź do więzienia.
Niech go zrujnują w sądzie. Mam to gdzieś. Ja mówię o zorganizowanej cenzurze.
Ja mówię o zorganizowanej cenzurze.


@kamien23: Ja mówię o mowie nienawiści i tak samo na lewicy jak i na prawicy takie treści powinny być usuwane i nie chodzi o cenzurę polityczną, teraz niech AJ idzie do sądu i broni tego, że został niesłusznie zablokowany.

I chcesz mi powiedzieć, że akurat jednego dnia wszystkie firmy wzieły się razem za ich rozpatrywanie?


przecież to już ustaliliśmy, że to stało się w porozumieniu i
Ale wiesz, że np. AJ na kanale InfoWars namawiał swoich widzów do tego aby wzięli broń i "zrobili porządek" z Clinton, Mullerem i FBI?

@jaqqu7: Ale wiesz, że lewactwo namawia ludzi, by wzięli broń i "zrobili porządek" z "nazistami" i Trumpem? Dlaczego ich profilów nie usuwają?
@ibilon: Ok, np. babka, która prowadziła program satyryczny straciła robotę po tym jak pokazała się trzymając zakrwawiona głowę Trumpa. Jak wejdziesz na /r/the_Donald masz tam nawoływanie do czystek rasowych w USA i nikt ich nie moderuje. Jednym słowem oszołomów po obu stronach nie brakuje. Wiesz jaka jest różnica? Zasięgi.

To, że jakiś randomowy lewak/prawak coś sobie naskrobie na internecie zwykle przejdzie bez echa. Natomiast jak koleś mający milionowe zasięgi, skierowane głównie
@jaqqu7: rozumiem o ci chodzi, ale to jest kiepski przykład. Aj nawiązuje do filmu "w samo południe" i mówi że " załatwi" go "politycznie" w taki sam sposób w jaki Gary Cooper załatwił bandytów

Trzeba mieć złą wolę aby uważać, że on mu naprawdę grozi użyciem broni

It’s going to happen, we’re going to walk out in the square, politically, at high noon, and he’s going to find out whether
@kamien23:

He rapes kids. He doesn't rape kids. He just controls kids. I will fuck him up. At high noon, I will shoot him down before he can draw. He will get it, or I'll die trying. It's not a joke. It's not a game. It's the real world.
@kamien23: Nie raz już wymachiwał bronią na swoim kanale. Wzywał do sięgnięcia po broń, bo co miesiąc zbliża się wojna rasowa lub wojna domowa. Nawet nie wiem ile razy wyzywał Clinton, Demokratów od demonów, które trzeba usunąć, zlikwidować etc.
He rapes kids. He doesn't rape kids. He just controls kids. I will fuck him up. At high noon, I will shoot him down before he can draw. He will get it, or I'll die trying. It's not a joke. It's not a game. It's the real world.


@jaqqu7: no ale co chcesz udowodnić wycinając to z kontekstu który ci przesłałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A teksty
@kamien23: Rozumiem, że Michnik przekonuje, żeby się zbroić i atakować kler siłą, bo to "międzywymiarowe wampiry-demony, które wysysają życie z prawdziwych ludzi"?
Rozumiem, że Michnik przekonuje, żeby się zbroić i atakować kler siłą, bo to "międzywymiarowe wampiry-demony, które wysysają życie z prawdziwych ludzi"?


@jaqqu7: więc wycinasz cytat z kontekstu, a kiedy ja robię to samo, nagle zaczynasz go analizować? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kolego, to chyba poniżej ciebie jest, co? Jak się wysilisz to pewnie znajdziesz jakiś cyctat w którym on robi coś gorszego. Tutaj AJ nawiązuje do
@kamien23: Rozumiem, że stwierdzenie "politycznie" sprawia, iż wszystko co mówi jest ok? To jak idiotka, która trzymała zakrwawioną głowę Trumpa również nie powinna być zwolniona, bo to tylko "satyra"?

Alex Jones nie raz już musiał przepraszać za swoje oskarżenia. Nie dotyczy tylko tej sprawy - on od lat wciąż oskarża wszystkich o jakieś niestworzone spiski. Do tego jest antyszczepionkowcem i kolesiem pokroju Zięby, który promuje dziwne specyfiki będące w kontrze do
Rozumiem, że stwierdzenie "politycznie" sprawia, iż wszystko co mówi jest ok? To jak idiotka, która trzymała zakrwawioną głowę Trumpa również nie powinna być zwolniona, bo to tylko "satyra"?


@jaqqu7: "politycznie" w połączeniu z jawnym cytowaniem sceny z filmu - TAK. Trzymanie czyjejś zakrwawionej głowy a cytownie filmu to chyba dwie inne sprawy, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dotyczy tylko tej sprawy - on od lat wciąż
@kamien23: Ja widzę kolesia, który na wizji cały czerwony krzyczy, że trzeba się pozbyć siłą swoich przeciwników politycznych i wpaja swoim widzom, że toczy się wojna, w której muszą sięgnąć po broń. Nie raz go oglądałem, głównie dla beki z jego np. "TURNING FROGS GAY", czy "ryboludzi produkowanych w północnej Anglii" - ale on tego typu kwiatki przetyka stwierdzeniami typu: "do niczego was nie namawiam, ale trzeba się pozbyć Clinton, Obamy
do niczego was nie namawiam, ale trzeba się pozbyć Clinton, Obamy etc. bo to są demony". Nie raz krzyczał, żeby spadła na nich boska kara i ogień z niebios ich spalił.


@jaqqu7: krzyczenie, że na kogoś powinna spaść kara boska nie jest przestępstwem. Takie podstawy muszę ci tłumaczyć, czy trollujesz? Podobnie pozbycie się polityka. Mozna kogoś się pozbyć głosują na kogoś innego.

"TURNING FROGS GAY", czy "ryboludzi produkowanych w północnej Anglii"
@kamien23: Ale gdzie masz w TVN, czy GW mówienie, że Kaczyński to demon, którego należy się pozbyć. Sam uważam, że np. TVP to ściek, ale nigdy nie porównałbym ich do AJ, bo ten to zupełnie inny poziom.