Wpis z mikrobloga

#adidas #streetwear

Adidas ma durną politykę w swoim sklepie on-line, że nie mają wymiany towaru, tylko zwrot hajsu.
Kupiłem buty na przecenie, okazały się jednak za małe o rozmiar (rok temu kupowałem Lite Runnery w tym rozmiarze i był kozackie). Między zakupem a momentem gdy do mnie przyszły, cena na przecenie wzrosła o 5 dych.
Raczej nie ma #!$%@?, żebym mi wymienili, prawda?
Będę musiał mieć zwrócony hajs i kupić od nowa za 5 dych więcej?
  • 10
@smutny_ja
@razdwarazdwa
@mcnight95
Dobra, ciul... Przełażę do końca tygodnia, bo rozmiar jest na styk dopasowany, wiec może coś się rozbiją jeszcze (akurat prawy but już jest trochę luźniejszy od lewego xD).
Pytanie tylko, czy czy siatka w bucie jest wytrzymała? Obawiam sie, że skoro jest lekko dopasowana, to zaraz wytrze się w miejscu kciuka...
@matsd: A jaki but? Są różne typy "siatek", jak taki zwykły mesh z okrągłymi dziurkami i nie ma podszewki, to dziury rzeczywiście mogą się zrobić. Ale jak jest to coś solidniejszego, to raczej nie powinno być problemu ;)
@matsd: ADVki to ogólnie porządne buty, ale ta siatka nie wygląda na wytrzymałą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najwyżej jak Ci się dziura zrobi, to na gwarancję odeślesz, powinni to załatwić bez żadnych problemów.