Wpis z mikrobloga

@drugsorbrain: Radziłbym sobie kupić wcześniej bilet przez internet bo tam często jest spore oblężenie. W wakacje w tygodniu powinno być spoko, ale w roku szkolnym przyjeżdżają całe autokary wycieczek, a w weekend jest jeszcze gorzej ;)
@Ferengi: Hmm, bo osoba, z którą chciałam jechać jest na wyjeździe aktualnie i nie wiem kiedy dokładnie wróci. Myślisz, że udałoby się bez wcześniejszego kupna biletów? Tak w tygodniu, jak napisałeś.
@drugsorbrain: Tak, w wakacje nie jest tak tragicznie w dni powszednie, zdecydowanie gorzej już w roku szkolnym. Raz byłem sierpniu w piątek koło południa, kupowałem bilety wcześniej a okazało się że jest sporo miejsc. Natomiast innym razem byłem w sobotę po południu i stałem w kolejce do Kopernika 2 godziny bo wstrzymali sprzedaż biletów ze względu na nadmiar chętnych do wejścia. Zdecydowanie próbuj poza weekendem.
@drugsorbrain: Aha, i tak warto kupić przez internet nawet dzień czy kilka godzin wcześniej, bo odbierasz bilet w osobnym okienku i nie czekasz w kolejce do kasy. To tak na wypadek gdybyś jednak szła w weekend.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ferengi: byłem w cnk i szczerze mówiąc nie podobało mi się. Nie to że nie jestem jakimś fanem wiedzy popularnonaukowej, wręcz przeciwnie, lubię sobie pooglądać na yt filmiki różne na kiju, przejrzeć sobie czasem focusa a nawet scientific american, ale odniosłem wrażenie że cnk jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i pełne dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Przy ciekawszych eksponatach tabun dzieciaków, reszta taka sobie
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: Myślę że to dlatego, że tam można wszystkiego dotknąć i obejrzeć z bliska. Dzieciaki nienawidzą klasycznych wystaw i muzeów, gdzie stoisz za taśmą odgradzającą eksponaty i słuchasz nudnego przewodnika. W CNK jednak dobrze się bawią, i o ile mi też trochę przeszkadza armia rozkrzykanych dzieciaków dookoła to jestem w stanie to zrozumieć. A jeśli wyniosą z tego jakąś naukę to tym lepiej.