Wpis z mikrobloga

ograniczanie wolności


@polpot: komu została ograniczona wolność, bo opozycja cały czas trąbi o tej wolności ale komu ona została zabrana z imienia i nazwiska

pis za sponsorowanie i promowanie patologi oraz masturbację do smoleńska #!$%@?ć prądem także
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haqim: do tego #!$%@? mnie, że teraz jakiś Filipińczyków i inne nacje chcą wpuszczać. Przez to pensje zostaną ciągle na #!$%@? poziomie bo zapchają nimi rynek pracy.
nie mam zamiaru bronić wymiaru sprawiedliwości, bo nie mam o nich dobrego zdania


@polpot: jak wyzej napisalem. Jezeli przypadek goscia z seicento nie jest wystarczajaco wymowny, no to serio. No ale przyjdzie czas gdy zrozumiesz. Nie chodzi tu o sedziow, zdaj se sprawe, ze zniszczono caly szkielet panstwa demokratycznego. Nic juz nie bedzie pewne, instytucje strzegace ladu zostaly osmieszone, wyroki bedzie mozna podwazyc, UE takiej PL tez nie zaakceptuje bo wolny
komu została ograniczona wolność


@adgebworthy: mi, ponieważ nie mogę kupić prepaidowej karty sim bez podawania moich danych osobowych, nie mogę sprzedać ziemi otrzymanej w spadku od ojca rolnika i nie mogę zademonstrować swojej niechęci gdzie i kiedy chcę, ponieważ ktoś zarejestrował zgromadzenie cykliczne.