Wpis z mikrobloga

@dewanderer: #!$%@?łeś, albo może właśnie nie #!$%@?łeś ? ( ͡º ͜ʖ͡º) może tak naprawdę jesteś istotą idealną, ale my nie umiemy ciebie pojąć ? może tak naprawdę w życiu chodzi o bycie idealnie zbalansowanym pomiędzy ładem i chaosem ?
@dewanderer: fajna postawa, życie nie za nudne, nie za #!$%@?, ot takie w sam raz.
Powinieneś utworzyć 3 frakcje :V jak są normiki i przegrywy to powinni być jeszcze zbalansowani :V
@kitav: Pomijajac rozwiniecie angielskiego skrotu, to znaczy, ze jako mezczyzna idziesz wlasna droga, nie przejmuje sie, czy bedziesz mial rozowa i jak to otoczenie ocenia, po prostu rozwijasz sie w tym kierunku, w ktorym tego pragniesz.
@dewanderer: Idziesz tam gdzie chcesz pójść i masz #!$%@? na wszystko i wszystkich innych ?
Taki samotny wędrowiec który idzie tam gdzie go nogi poniosą byle tylko czuć się szczęśliwym i wolnym
@kitav: Po prostu masz wlasna sciezke, nie posiadasz mentora ani przewodnika, cos Cie zaciekawi to to odkrywasz. Nie mam #!$%@? na innych, moja natura jest taka, ze lubie pomagac ludziom wiec to robie, druga czesc Twojej wypowiedzi jest prawdziwa, samotnosc na tej sciezce sie trafia. Tak samo jak szczescie i poczucie wolnosci :-)
@dewanderer: znaczy przez #!$%@? nie miałem na myśli bycia chamem i prostakiem, egoistą ect.
tylko niezwracanie uwagi na to jak inni ciebie oceniają. Chcesz zdobyć jakieś osiągnięcie i nie zwracasz uwagi że może to być postrzegane jako głupie/szalone. robisz to bo chcesz to zrobić.
@dewanderer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze chciałem tak żyć (i trochę tak żyję), taki sposób zawsze był/jest moim celem.
Uważam że jest to wspaniałe iść w kierunku wskazanym przez siebie samego, gdzie się chcę, kiedy się chce, a przede wszystkim w taki sposób jaki się chce .
Czasem brakuje odwagi, ale mam nadzieję że będę mógł tak żyć.
(mówię to jako zwykły, może trochę wycofany, nastolatek.)

Nawet