Wpis z mikrobloga

Kolejna paczka z poprawkami do #nomanssky :D
Lista tutaj: https://www.reddit.com/r/NoMansSkyTheGame/comments/95oken/next_experimental_branch_0808/

Removed the chance to get nanites from Buried Technology Modules


To jest super, bo wczoraj z 20 razy pod rząd dostałem nanity :/

Slightly increased the cost of launch fuel, but made one canister entirely refill the thrusters


Też dobry ruch, wkurzało mnie te ciągłe produkowanie paliwa startowego (i ból kiedy zużywało więcej niż potrzeba było)

Fixed an issue that was causing dialogue and rewards at certain found buildings to repeat (including Traveller graves and portal glyphs)


W końcu będzie można korzystać z portali :D

Fixed an issue where terrain edits caused by building parts would regenerate in multiplayer


To mnie zastanawia, skoro poprawili "zarastanie" bazy tylko w multiplayer, czy to znaczy, że w singlu już wcześniej to naprawili? O.o Aktualną bazę buduję w powietrzu bo bałem się, że jak zrobię np. w skale to mi zarośnie.

Reduced the time required to scan discoveries with the Analysis Visor


A to to to już złoto
acidd - Kolejna paczka z poprawkami do #nomanssky :D
Lista tutaj: https://www.reddit...

źródło: comment_psQe1TrJGAy1oRD0EJTHofTEV35X9K21.jpg

Pobierz
  • 21
@acidd czarne dziury przydają się w drodze do centrum, zamiast zużywać ogniwa warpowe i napęd, można było skakać od dziury do systemu, i potem z systemu do kolejnej dziury i każda przeniosła jakieś 4 do 6 tyś lat świetlnych bliżej centrum, mój napęd ma Max odległość 650 lat świetlnych A więc była to duża pomoc.

Pewnie naprawią, ale jest to denerwujące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@acidd gram od premiery, patrząc na poprawki i rozbudowanie wszystkiego to teraz zupełnie nowa gra.

Ale też po kolejnych aktualizacjach pojawiają się nowe błędy, trochę to zabawne ale gra i tak jest super.

Z 700.000 lat do centrum zostało mi jakaś 150.000 , tam postawię sobie chatke i można czekać na innych podróżników ()

Był fajny sposób na kasę, przez handel, ale oczywiście także usunęli, na
v.....k - @acidd gram od premiery, patrząc na poprawki i rozbudowanie wszystkiego to ...

źródło: comment_4friZQFJf1bWybQ8uChwf50c7yOri5f3.jpg

Pobierz
Był fajny sposób na kasę, przez handel, ale oczywiście także usunęli


@v1lk: Widziałem, Twój post. Szkoda, że nie zdążyłem skorzystać ¯\_(ツ)_/¯ Ale co tam... nie ten to inny (wolniejszy) sposób się znajdzie ;) A tak już całkiem na koniec, fajne w tej grze jest to, że każdy może sobie dostosować tempo, sposób rozgrywki według swojego uznania.
@acidd dla mnie to taki sandbox survivalowy, spokojne granie bez armii która chce mnie zabić na każdym kroku, ci którzy się pojawiają są łatwo do pokonania A jak nie to długa prosta i ucieczka xD

A najlepiej zarabiało się zawsze na szkle, i przy okazji misje z kilku systemów zebrać, kilka godzin zabawy i kilkadziesiąt milionów A koncie.

Szkoda że nie ma cross game między platformami to byś my pograli (
@GrzegorzPorada: powiem im...
generalnie zajebista logika: miej możliwość wysyłania towaru na frachtowiec, który ch*j wie gdzie jest w kosmosie a nie miej możliwości wysłać na statek, który jest na tej samej planecie xD

zobacz co dostałem za misje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@v1lk: weź mnie nawet nie denerwuj xD ja tu w biurze co najwyżej mogę popisać na mirko
Dlaczego nie możesz grać? ()


@v1lk: bo pracuję ( ͜͡ʖ ͡€) co nie zmienia faktu, że teoretycznie nic mnie nie trzyma, wstaję, wychodzę z biura i siadam do kompa :P ale muszę pilnować tego bałaganu ;)

właśnie ląduje (ʘʘ)


@v1lk: zajebista planeta :) byłem dzisiaj na takiej ;)