Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłam ostatnio na randce z #tinder. Generalnie wszystko spoko, fajnie nam się rozmawiało, chyba mocno mu się spodobałam a jak już całkiem dużo wypiliśmy to zaczęły się nawet rozmowy na gorętsze tematy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°).
Teraz za to mam problem, bo mimo, że wszystko spoko, to mnie nie #!$%@?ęło. Myślę, że alkohol zrobił swoje a ja teraz nie umiem powiedzieć mu, że możemy być fajnymi znajomymi.

I oto pytanie:
Lepiej spotkać się z nim i delikatnie sugerować, że nie chcę nic więcej czy od razu napisać, że lepiej żebyśmy się nie spotykali po raz kolejny bo i tak nic z tego nie będzie? Nie chcę żeby gościu sobie za dużo wyobraził

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Jak rozwiązać sytuację?

  • Lepiej się spotkać 16.0% (24)
  • Lepiej się nie spotykać 84.0% (126)

Oddanych głosów: 150

  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro nie chcesz by sobie za dużo wyobraził to powiedz mu to wprost. Nie owijaj w bawełnę, nie pogrywaj z nim w jakieś gierki i podchody, nie rób też nic specjalnie, żeby go zniechęcić do tej relacji. Szkoda Waszego czasu. Postaw się na jego miejscu i zastanów się jakbyś wolała być o tym poinformowana w sytuacji identycznej dla Ciebie, gdy kogoś po spotkaniu z Tobą nie #!$%@?ęło. Potraktuj go w
@brasselOverload: Mi też tak się wydaje. Dobrze to świadczy o tej osobie. Według mnie umawiając się z kimś na spotkanie ponosimy za to odpowiedzialność. Jeśli coś pójdzie nie tak i rzeczywiście nie "#!$%@?" to czemu tego komuś nie powiedzieć wprost? Czysta i klarowna sytuacja, gdzie obie strony wiedzą na czym stoją, ale tylko jedna z nich jest stroną decydującą, bez względu na to czego będzie chciała druga strona.
@Zuzan_: Ja nie rozumiem trochę waszego podejścia. Jeżeli gość nie jest jakimś mega podrywaczem to na pierwszej randce prawie w ogóle nigdy nie #!$%@? no bo zastanów się skoro on może mieć Ciebie to może mieć i mnóstwo innych dziewczyn co prowadzi do pytania czemu akurat miałby wybrać Ciebie? Moja znajoma dopiero na 3 spotkaniu poczuła te magiczne "iskierki" i dzisiaj to jest jej mąż także ja bym nie skreślał gościa
@arnoldvon:

Ale dodam, że nie zawsze musi #!$%@?ąć na pierwszej randce.


To napisałam kilka komentarzy wcześniej. Nie uważam, że trzeba kogoś od razu skreślać. Ale nie należy z nimi pogrywać, że może tak może nie ;) Trzeba wiedzieć czego się chce.
@arnoldvon: a ja nie rozumiem twojego komentarza. "Skoro nie jest podrywaczem" "skoro moze miec ciebie to moze miec i wiele innych dziewczyn". Juz to widze jak NIE podrywacz, ma tabuny chetnych na podryw