Wpis z mikrobloga

#polska #polityka #ekonomia #swiat #europa #gospodarka #pieniadze

Szanowni Wykopowicze!

To moj pierwszy post na mirko, chociaz z wykopem jestem od lat.

Czasem majac chwile czasu udaje mi sie napisac jakiegos posta w ramach znalezisk na wykopie, zdarza sie nawet czasem ze ktos chce abym rozwinal jakis temat bo chetnie by przeczytal - w powody nie wnikam czy dla zartu czy aby ujrzec jakies zagadnienie z innej perspektywy. Dlatego z racji tego ze mam obecnie kilka dni luzniejszych chetnie napisalbym jakis dluzszy komentarz na ponizsze tematy, interesuje sie wieloma rzeczami, stad moje komentarze beda prezentowaly rozne zagadnienia problemu. Jednak aby zachowac czytelna forme nie zamierzam tutaj tworzyc referatow a czytelne wpisy poparte wydarzeniami historycznymi, danymi statysycznymi, innymi opracowaniami, skupie sie na najwazniejszych aspektach.

Taki komentarz bedzie wymagal troche nakladu pracy, stad musze miec pewnosc ze nie trafi on w proznie bo to byloby dzialanie nieefektywne. Zatem wolam kilka osob ktore kiedys pisaly ze mna w komentarzach,
takie 500+ zmotywuje mnie zapewne do tego aby taki komentarz poczynic, wobec tego plusujcie zainteresowani.

Zasady ankiety:
Z ponizszych tematow zostana wybrane 2 ktore opisze w zaleznosci od ilosci zebranych glosow, o kolejnosci publikacji decyduje ilosc glosow - mamy demokracje przeciez.

Nie bede ukrywal ze licze na to ze Wykop to jeszcze jest miejsce na dyskusje na konkretne tematy, mimo wakacyjnego klimatu.

Wołam:
@h225m: @maniak713: @zajety_elektron: @analboss: @jestemburakiem: @artu-ditu: @lowrider4you: @KaluHeHe: @corran: @YouCanCallMeBillieGates: @mechagodzilla: @mikh: @ziobro2: @Hubadev: @mis-uszatek-7334: @Sztejer: @RatedR: @stasiek_opona: @OliverQueen

Które tematy najpierw opracować?

  • imigracja do europy przyczyny i skutki 10.0% (4)
  • strategia energetyczna Polski 10.0% (4)
  • rynek nieruchomosci w Polsce w nastepnych latach 17.5% (7)
  • skutki programu socjalnego 500+ 22.5% (9)
  • systemie podatkowym prognoza na przyszłość 7.5% (3)
  • system emerytalny skutki dla demografii i ekonomii 12.5% (5)
  • DAJ sobie spokój 20.0% (8)

Oddanych głosów: 40

  • 4