Wpis z mikrobloga

Obejrzałem zapowiedź i jestem zawiedziony. Nie czuć w ogóle klimatu dzikiego zachodu, zbyt dużo roślinności, brak olbrzymich suchych prerii.

Kolejny minus to przesadnie kolorowa oprawa graficzna. Ma się wrażenie jakby się oglądało bajkę niż dziki zachód. A sztuczna gra aktorów podkładających głos tylko potęguje taki odbiór.

Chyba sobie odpuszczę, nie podoba mi się jaki kierunek obrał Rockstar Games od czasu premiery GTA V. Brakuje tu odrobiny realizmu, jak w poprzedniej części.
#rdr #gry
  • 12
@kiera1: Bazujesz to wszystko na zapowiedzi która w zasadzie pokazała ułamki gry? Pachnie mi to ocenianiem Cyberpunka za to że trailer nie był w nocy. Poczekaj na więcej materiałów albo i premierę może Cię przekona, a nie oceniaj na podstawie zapowiedzi, bo widzę że trend ten zaczyna być coraz bardziej popularny.
@krissq2502: To według ciebie ułamki? Wszystkie obrazki i filmy jasno pokazują jaka jest gra. Podobnie było z GTA V.

Materiałów jest na tyle dużo, że wiadomo z czym mamy do czynienia. Gra nagle nie zmieni się w 2 miesiące od tych zapowiedzi
@kiera1: lol xD to przeciez chyba dobrze ze urozmaicaja srodowisko gry? xD skad wiesz ze nie bedzie suchych prerii? pewnie beda ale chcieli pokazac jak najwiecej roznorodnosci
@kiera1: Wydaje mi się, że klimat dzikiego zachodu to głównie dla ciebie ten wykreowany przez spaghetti westerny, musi bbyc preria i tubleweed turlający się przy wschodzącym słońcu. :D Ogólnie umówmy się Rockstar nigdy nie słynął z realizmu zawsze stał do niego w kontrze więc dziwi mnie, że oczekiwałeś jakiejś realistycznej rozgrywki. No ale zobaczymy jak to ostatecznie będzie wyglądać.
Nie czuć w ogóle klimatu dzikiego zachodu, zbyt dużo roślinności, brak olbrzymich suchych prerii.

Kolejny minus to przesadnie kolorowa oprawa graficzna. Ma się wrażenie jakby się oglądało bajkę niż dziki zachód. A sztuczna gra aktorów podkładających głos tylko potęguje taki odbiór.


@kiera1:

Myślę, że po prostu masz skrzywiony obraz dzikiego zachodu.
@kiera1:
To tam biedy pół, ja się przede wszystkim spodziewam jakichś mikropłatności (czy jak to już niektórzy żartują - Buffalo Cardów) xD
Choć możliwe że jeszcze dla singla warto będzie kupić, bo fabuła powstawała zanim wyszło GTA:Online i być może jeszcze nie będzie #!$%@? takimi rzeczami jakie R* ostatnio wypuszczał (ale o kolejne GTA już na serio się obawiam).
@kiera1 jeden, kilkuminutowy gameplay i tyle. Nic więcej nie wiemy. Ale tak jak czytam, to zauważasz jedyne oczywiste wnioski i wszystko wiesz. Może powiedz nam coś więcej o grze? Będziemy wdzięczni jeśli uchylisz rąbka tajemnicy.
@oficer-prowadzacy: Mirkopłatności pewnie będzie od cholery, tylko takich rzeczy się oficjalnie nie zapowiada.

Fabuła może będzie w porządku, w poprzedniej części była naprawdę na dobra, jedynie pierwsza część Mafii i RDR mi się spodobały pod względem fabularnym.

Ale wiele elementów sprawia, że nie odczuwa się klimatu dzikiego zachodu. A że mnie takie rzeczy irytują, to sobie wolę odpuścić grę :)