Wpis z mikrobloga

jestem kobieta, ale powiem wam, ze nigdy w zyciu nie zaprzeczę, gdy ktoś powie, ze laski to są #!$%@?

na serio

ile to razy było tak, ze wychodziła wielka gownoburza o jakaś sytuacje, osobę, rzecz, cokolwiek
wydaje ci się ze otaczasz się dojrzałymi ludzmi, a #!$%@? komuś po całości i się zastanawiasz o co chodzi
i to najczęściej jest kobieta
laski nie potrafią odpuszczać, nawet jak racji nie maja, to draza i draza, maja swoje zdanie, mimo ze wiedza, kto ma racje, to brna w to uparcie
... moj niebieski mówi, ze często tez tak mam, wiec to chyba z tego wenus przyniosłyśmy lol
nie wiem z czego to wszystko wynika, może z potrzeby większej atencji
ale powiem wam ze czasami to nawet facetow podziwiam, ze oni są w stanie wytrzymać te wszystkie humorki
serio
ja bym nie mogła otaczać się samymi kobietami, pracowac z nimi na okraglo, nie wyobrażam sobie

z facetami to się żyje jednak prościej


#rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
  • 13
@awsedr ja też wolę pracować z facetami.

A najgorzej jak laski próbują mnie przerabiać jak swoich chłopów "no pomóż mi proszeee, ty jesteś taka mądraaaa, słodkie oczeta, uśmiech od ucha do ucha, ja nie wieeemm, to takie skomplikowaneeee" mówię patrz jełopko, notuj, zapisz, print screena zrób, #!$%@? pokoloruj malowanke, "nieeee nooo pewnie zaraz zapomnę hihihi"... A chodzi o posortowane dwóch kolumn w Excelu...