Wpis z mikrobloga

Pewna dziewczyna odezwała się do mnie na OLX z chęcią zakupu kilku przedmiotów. Bardzo ładnie się przywitała, używała zwrotów per pan i to z wielkiej litery, całość wiadomości zwieńczyła pozdrowieniami i imieniem i nazwiskiem. W sumie nic wielkiego, bo często ludzie tak piszą, tylko od czasu do czasu znajdzie sie jakiś prostak i cham, który tylko napisze "po ile to i dlaczego tak drogo". No ale mniejsza. Umówiliśmy się na kwotę, dałem jej zniżkę, kase mi wpłaciła przed wysyłką (nawiasem mówiąc całkiem sporą jak na OLX).
I teraz meritum: Wystalkowałem ją sobie na fejsie xD, potem znalazłem jej kanał na YT i sie okazało, że nawet ma trochę widzów na kanale, bo publikuje swoje prace twórcze. Na filmikach się wypowiada i czuć, że jest dobrą osobą. I wiecie co? Jebne jej jakieś fajne gratisy do przesyłki. Fakt, że dałem jej duży upust, ale jebne jej jeszcze coś, właśnie dlatego, że była miła i wydaje się być dobrą osobą w życiu. Na pewno się ucieszy :)
#olx
  • 46
kiedyś na początku mojego konta jakiś różowy pasek zaplusował mój wpis, to ja z ciekawości wszedłem w jej profil, patrzę, a tam jest mail na o2.pl no to wkleiłem w google i wyszukało jakieś forum dla kobiet na którym podała tego maila, patrzę dalej- jest jakieś zdjęcie kota, a że było podpisane jak te facebookowe to wyciąłem ciąg liczb ze środka i znalazłem jej profil na facebooku, z ciekawości spojrzałem na ostatnio
@whitepiranha: przypomniałeś mi jak z ogromną łatwością znalazłem jedną dziewczynę. Wbiłem na omegle. Podała imię, miasto i to że śpiewała w chórze w tegorocznym konkursie lokalnym. Znalezienie jej adresu zamieszkania i imienia z nazwiskiem! (sic!) Zajęło mi chwilę. Podałem jej pierwsza literę nazwiska i pierwsza literę ulicy z numerem i napisałem żeby uważała w internecie z podawaniem danych. Zapytała się jak to możliwe że ja tak szybko wystalkowalem i o chwili
@zloty_wkret: to uczucie kiedy ja zawsze jestem mily, podpisuje sie imieniem i nazwiskiem i zycze milego dnia, czy tam pozdrawiam, a zazwyczaj to sprzedajacy sa #!$%@? gburami, ktorzy sprawiaja wrazenie ludzi, ktorym laske sie robi, ze sie od nich cos kupuje xD raz jeden trafilem na dziewczyne, ktora odpisywala mi na smsy, wysylala usmieszki itd, a poza tym to same janusze, ktore nie stosuja znakow interpunkcyjnych, a o jakimkolwiek 'pozdrawiam' albo