Wpis z mikrobloga

Pewna dziewczyna odezwała się do mnie na OLX z chęcią zakupu kilku przedmiotów. Bardzo ładnie się przywitała, używała zwrotów per pan i to z wielkiej litery, całość wiadomości zwieńczyła pozdrowieniami i imieniem i nazwiskiem. W sumie nic wielkiego, bo często ludzie tak piszą, tylko od czasu do czasu znajdzie sie jakiś prostak i cham, który tylko napisze "po ile to i dlaczego tak drogo". No ale mniejsza. Umówiliśmy się na kwotę, dałem jej zniżkę, kase mi wpłaciła przed wysyłką (nawiasem mówiąc całkiem sporą jak na OLX).
I teraz meritum: Wystalkowałem ją sobie na fejsie xD, potem znalazłem jej kanał na YT i sie okazało, że nawet ma trochę widzów na kanale, bo publikuje swoje prace twórcze. Na filmikach się wypowiada i czuć, że jest dobrą osobą. I wiecie co? Jebne jej jakieś fajne gratisy do przesyłki. Fakt, że dałem jej duży upust, ale jebne jej jeszcze coś, właśnie dlatego, że była miła i wydaje się być dobrą osobą w życiu. Na pewno się ucieszy :)
#olx
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zloty_wkret: nie wiedziałem, że jestem taki wyjątkowy pisząc do ludzi z olx poprawną polszczyzną i podpisując się imieniem i nazwiskiem.
  • Odpowiedz
Poprawność pisowni i jasny zrozumiały tekst, jak najbardziej. Natomiast podpisywanie każdej wiadomości niekoniecznie, wystarcza login, po co ktoś ma za każdym razem tracić czas na pełen podpis.

Jak odbiór osobisty, to dane osobowe nie są potrzebne i nawet wolę ich nie dostać. Dla wysyłki jakieś musi podać, jednak wystarczy tylko raz.
  • Odpowiedz
@sramnawas:

to uczucie kiedy ja zawsze jestem mily, podpisuje sie imieniem i nazwiskiem i zycze milego dnia, czy tam pozdrawiam


No widzisz,a gdybyś dodatkowo miał cipe to czasem jakiś stulejarz by Cie wystalkował i dał gratisy xDDD
  • Odpowiedz