Wpis z mikrobloga

Hejo, rozglądam się za #laptop na studia - internet, biurowe programy, filmy i jeżeli da radę to prostsze gierki czy nowa FIFA ale koliduje to jak mniemam z mobilnością. Używać go będę w większości w domu i na uczelni. Budżet to 2-3 tysiące złotych. Zastanawiałem się nad #xiaomi mi się czy MacBookiem air - nie miałem nigdy żadnego maca ale dużo dobrego o nich słyszałem. W zestawieniach też się pojawia Huawei ale sam nie wiem za co się złapać. Pomóżcie mirki
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artiii: Lenovo 320s-14 z i3-8130U I dyskiem ssd, ram jak przyjdzie pora zmienisz z 4 na 8gb. Moim zdaniem fajna opcja. Jest mobilny, ma dość świeży procesor, czy do gier wystarczy, nie wiem. Też się pojawia w listach:
https://www.wykop.pl/wpis/34136613
Ogólnie możesz sobie tego użytkownika prześledzić pod kątem polecanych maszyn.

Lapki xiaomi są fajne, nawet bardzo fajne ale były przypadki że coś się komuś popsuło, I wtedy wiedz że musisz wysłać na
@PaulStone Troszkę mnie recenzje od tego Lenovo oddaliły i myślę nad dołożeniem pieniędzy do Asusa Vivobooka 14 z i5-8250u, mx150, 8gb ram i dyskiem SSD. Kusi mnie mocno ten Xiaomi ale wysyłka to kolejne 2 tygodnie no i jednak za podobną kwotę mam 3 lata gwarancji w Polsce.