Wpis z mikrobloga

Szukam dla siebie i różowej pierwszych rolek.
Ja rolki miałem na nogach raz w życiu, z 15 lat temu, na łyżwach byłem 2-3 razy. Różowa kiedyś jeździła trochę na łyżwach. Więc oboje jesteśmy totalnie zieloni.
Na co patrzeć przy wyborze i przymierzaniu? Polecacie jakieś firmy/modele? Jakieś sklepy w #warszawa?
Budżet 200-300zł za parę.
#rolki
  • 8
@framugabezdrzwi: Ja bym się jednak wybrał do profesjonalnego sklepu np http://www.rollinn.pl/k/658/0/rolki/rolki
.Na miejscu masz wykwalifikowanego człowieka , który ci doradzi i pokaże jak prawidłowo wiązać, serwisować rolki itp.
Z firm uwielbiam Sebe . Za to , że każdą część do rolek dokupisz oddzielnie. Są bardzo wygodne i świetnie trzymają nogę. Może być tylko poza budżetem .Robię w nich kilka tysięcy rocznie więc raczej to już nie jest rekreacją D.
@budus2: Nie jakiś tam tylko szymi:) Dość dobrze znany w środowisku rolkarskim w warszawie.Byłem w wielu sklepach kilka lat temu i dopiero w rollin rolki kupiłem.
@Smash123: Jeśli masz nogi w miarę wyćwiczone, albo bardzo dużą motywację, i ciśniesz mimo bólu, to sobie poradzisz w miękkim bucie. Sam przejechałem będąc ciężkim pierwszy sezon w sofboocie K2 (który i tak jest twardszy , niż wiele miękkich typowo fitnessowych kapci) - jednak przyjemność zaczęło mi to sprawiać dopiero po kupieniu RB Twisterów.

Ktoś kto dopiero co zaczyna, może się bardzo zniechęcić, jeśli zacznie od miękkich butów nie trzymających dobrze