Wpis z mikrobloga

@pwone: @mroznykasztan: co to za argumenty #!$%@? XD to była płatna reklama, a co ma demokracja do tego, nie zarządzano głosowania, wulgarne i obrzydliwe homofobiczne wyrzygi motorniczych i sebków wyklętych zostały wzięte pod uwagę, większość osób na peju była do tego pomysłu nastawiona pozytywnie
@mroznykasztan: Ich sposób perswazji obrzydza mnie do cna, w komentarzach dominują pedały cwele, homoterroryści to i tak skrajnie dyplomatyczne stwierdzenia wybrałem. To nie jest tylko inne podejście, to zwykła nienawiść. Ciemnogrodem nie nazywam osoby o innym sposobie pojmowania rzeczywistości, o innym światopoglądzie bo konflikt przekonań nie jest podstawą do wojny ale do dyskusji. Natomiast gro osób ze środowisk katolicko-narodowych, (już nie konserwatywnych bo część konserwatystów to normalni ludzie z którymi można
większość osób na peju była do tego pomysłu nastawiona pozytywnie


@brov: Czy większość to nie wiem, jednakże były głosy sprzeciwu, które MPK wzięło po prostu pod rozwagę.

w komentarzach dominują pedały cwele, homoterroryści etc etc.


@brov: To w końcu większość była do tego pomysłu nastawiona pozytywnie czy też dominują "pedały, cwele, homoterroryści"? Ziomeczku, gubisz się w zeznaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do meritum -
@mroznykasztan: Dominują z ust osób negatywnie nastawionych, rozumiesz tę różnicę? Zamiast zwykłego skomentowania, że pomysł się nie podoba, rzucają mięsem. Nie napisałem tego ale o to mi chodziło, wystarczy wejść w komentarze, żeby się przekonać że miałem co innego na myśli zamiast zarzucać mi rzekome gubienie się w zeznaniach.
@mroznykasztan: czy była komukolwiek potrzeba, myślę, że jak najbardziej, nie widzę powodu dla którego symbol tęczy miałby być na cenzurowanym, to nie jest nic wulgarnego, kojarzy się ze środowiskiem którego obraz w tym kraju jest wypaczony, warto się z nim oswajać i dążyć do tego żeby odbiór tego środowiska się zmieniał
kojarzy się ze środowiskiem którego obraz w tym kraju jest wypaczony, warto się z nim oswajać i dążyć do tego żeby odbiór tego środowiska się zmieniał


@brov: Próbujesz teraz to środowisko wybielić, nie wiem czy słusznie. Nie wiem też, czy ten obraz jest taki wypaczony, jak piszesz. Myślę, że obecna sytuacja jest jak najbardziej w porządku i moim skromnym zdaniem nie ma czego zmieniać.
@mroznykasztan: Nie próbuję wybielić tylko stwierdzam fakt, czym osoby homoseksualne zawiniły, że mają być nadal stawianie w takiej sytuacji? Nie myl proszę, parady równości i jakichś pojedynczych drag queen z typową osobą homoseksualną bo taki obraz zazwyczaj jest w głowie przeciętnego uprzedzonego zjadacza chleba.
czym osoby homoseksualne zawiniły, że mają być nadal stawianie w takiej sytuacji?


@brov: W takiej sytuacji - czyli jakiej? Nikt niczym nie zawinił przecież. Orientacji się nie wybiera. Dyskryminacja z tego powodu jest ścigana prawnie, i dobrze moim skromnym zdaniem.
@mroznykasztan: No tak, natomiast stygmatyzacja i stopień agresji wobec osób lgbt jest na wysokim poziomie a takie akcje pomogą moim zdaniem jakby oswajać społeczeństwo z faktem istnienia takich osób i ich problemów. To była też płatna akcja więc trochę siana ztm dostał. Podczas meczów lecha regularnie są wywieszane flagi i szaliki i nikt do tej pory o to nie miał pretensji. Jest ścigana prawnie, ale gdyby społeczeństwo było świadome i wyedukowane,