Wpis z mikrobloga

Jesteśmy po Mirabelkowych rewolucjach!
Nawiązuję do wpisu KLIK
Poprosiłem tam #rozowepaski o porady jak rozruszać butik, który kiepskawo nam idzie, dostałem ogromny feedback nie spodziewałem się tylu odpowiedzi.
Smiało mogę mówić, że wydarzyły się u mnie prawdziwe #mirabelkowerewolucje nie ukrywam taką ilość porad będę jeszcze długo wdrażał i analizował.

Co zmieniliśmy:
- Remont lokalu, zrobiliśmy system wieszakow z desek na jedna ze scian. Butik teraz wygląda lepiej.
- Zmieniliśmy oświetlenie w przymierzalniach.
- Daliśmy ceny na witrynach, i przebralismy manekiny zgodnie z wymaganiami ekspertek z wykopu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Przestaliśmy zdrabniać w rozmowie z klientkami, żeby nie wyjść na zwyroli. XD
- Facebook i instagram zasypaliśmy nowymi ładnymi zdjęciami produktów, konsekwentnie dodajemy 2-3 w tygodniu.
- Zatrudniamy dorywczo dziewczyny pracujace w sieciowkach, sympatyczna obsluga i prawdziwa kopalnia wiedzy.
- Nowy ładny asortyment. Wszystkie zakupy w hurtowniach od teraz są robione pod czujnym okiem różowego paska. ʕʔ
- Jednocześnie cały czas się dokształcam materiałami i linkami, które od was otrzymałem.
- Zniwelowaliśmy poczucie pustego sklepu, rozkładając inaczej towar.

Czego jeszcze nie ruszyliśmy ale planujemy zmienić:
- Aranżacja witryny, nie mam kompletnie pomysłu a codzienne problemy zabijają we mnie kreatywność.
- Stała załoga. Jak się odkujemy zatrudnimy ekspedientkę na stałe.
- Określenie, konkretnego targetu. Dzisiaj od rana zrobiła u mnie zakupy 14 latka i pani pod szesdziesiatkę, nie chciałbym rezygnować z żadnej z nich ale wiem, że trzeba. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- Marketing, remont wchłonął budżet przeznaczony na akcje marketingowe ale mamy nowy miesiąc także tego.

Chciałbym wam serdecznie podziękować różowe odwaliłyście kawał dobrej roboty, każda z was ma prawo czuć się jak matka chrzestna tego butiku. Drzemie w was prawdziwa siła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Szczególne podziękowania wysyłam @dolores007 @krave @addicted44 @Achaa @oszty @shakko @CurlyHairGirl @Annie_Versary @P_aul_a @tuttifruttis @cat_skeleton @Lissa Ta cała przemiana, to głównie wasza zasługa.

Polecam również hurtownie stockhurt.com której właścicielem okazał się człowiek co ma tutaj konto, nie pamiętam twojego nicku, ale dziękuję za porady i cierpliwość.

#mirabelkopomusz #ubierajsiezwykopem #modadamska #podlasie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 22
@ernst_stavro_blofeld
@oszty no właśnie nie wiem czy by się przydało... Ja właśnie takim sklepom nie ufam, bo kiedyś pracowałam w takim "tanim obuwiu" i tam mieliśmy wieczną WYPRZEDAŻ a jak metkowaliśmy pudełka to od razu dwie ceny, w tym jedna "przed przeceną".
Jeżeli krzyczysz wyprzedaż, to wydaje mi się, że lepiej zrobić to jakoś bardziej profesjonalnie niż karta A4 przyklejona na taśmę klejącą. Mógłbyś wtedy wyglądać bardziej jak te wszystkie sieciowki, które
@ernst_stavro_blofeld nie serce się raduje, że wzięłes rady do serca! Teraz powiedz, czy jest miejsce dla niebieskich pasków, obok przymierzalni? Kanapa ze stoliczkiem i różne gazety? Serio chętniej więcej poczekają jak mają się czym zająć. I zapach, zapach jest bardzo ważny. Dobrze jakbyście mieli jakieś szpilki do przymierzania kiecek, jakieś chociaż ze dwie pary 39, 36. O i weźcie pod uwagę, że przy zakupach mogą Was poprosić o rabaty, chociaż z 5
A co do ekspozycji to niedługo jesień, parę liści rzucone na nogi manekinów (taki liściasty dywan) i kasztanów nic nie kosztuje a wygląda pięknie, ale manekiny do przebrania oczywiście wtedy w jakieś swetry, płaszczyk i koniecznie jakieś peruki ;)