Wpis z mikrobloga

Chciałem odpowiedzieć w tym wpisie, ale ma mnie na czarnej.

a sami wierzą w trzecią (sic!) i kolejną płeć i jeszcze robią z tego jakieś gender studies


@Blaskun: Moje wyznanie wiary w tej sprawie:
- są dwie płcie, on i ona
- płeć składa się z dwóch części: morfologicznej (organy rozrodcze) i identyfikacji płciowej (to kim się czujesz)
- czynniki genetyczne, endokrynologiczne, neurorozwojowe i środowiskowe mogą prowadzić do zaburzeń pomiędzy morfologią i identyfikacją płciową

Amen
#bekazkatoli #gimboateizm #lgbt
  • 22
  • Odpowiedz
  • 2
@lakukaracza_ nie o to chodzi. Moim zdaniem to jest strona ze smiesznymi obrazkami i tyle. Nigdy nie bedzie czyms wiecej. Wchodzisz na mirko, jakis wpis albo komentarze ci sie nie podobaja i nawet nie mozesz tej #!$%@? zaminusowac. Tu nie chodzi o to po ktorej stronie ja jestem ale o to, ze na tym mikroblogu nie mozna dawac minusow. To jest taki dałn ze ja #!$%@?. I tu nie chodzi o akurat
  • Odpowiedz
@defkor: xD, coś mi się nie podoba, więc niech #!$%@? ode mnie XDDD, weź się naucz dzbanie w czarnolistę, albo tak jak ktoś doradził usuń konto i zrób przenosiny na prawacki serwis
  • Odpowiedz
nie o to chodzi. Moim zdaniem to jest strona ze smiesznymi obrazkami i tyle. Nigdy nie bedzie czyms wiecej.


@defkor: Zobacz kto zaczął tę wojenkę poprzez propagandę na tagu #naukowcywiary. Gdyby nie te pokraczne próby wybielania KK i wpychania tylnymi drzwiami wykopkom katechizmu pewnie byś się nie dowiedział o moim istnieniu. Chcieli chłopcy wykorzystać wykop do propagandy? Nie ma problemu, challenge accepted.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: To jest WYKOP kurva, a czytając twoje ostatnie wpisy widzę, ze ty jak najbardziej na poważnie do tego podchodzisz i czujesz się jak zołnierz prowadząc jakąś wyimaginowana wojnę, która z góry jest skazana na porażkę, bo realnie niczego nie zmieni. Wysadzajcie sie na ulicach w imie walki, to przynajmniej bedzie jakas inba.
  • Odpowiedz
  • 0
@Augustin_Pedroza_Espinosa napisalem w komentarzu, ze nie jestem prawakiem, nie doczytales. Nie jestem prawakiem, powtarzam. Nie zglosze twojego obrazliwego komentarza bo mnie smiesza takie zyjatka jak ty xD. Pisz dalej a za chwile zalozysz kolejne konto :D
  • Odpowiedz
Nie zglosze twojego obrazliwego komentarza bo mnie smiesza takie zyjatka jak ty xD. Pisz dalej a za chwile zalozysz kolejne konto :D


@defkor: ludzki pan. Żadne twoje #!$%@? nie zmieni faktu, że mam rację. Bóldupisz, że niby musisz coś oglądać na portalu ze śmiesznymi obrazkami, podczas gdy wystarczy zczarnolistować niechciane treści i mieć spokój. Teraz już dostałeś wprost tę informację po raz trzeci, ale skoro dwa poprzednie przypadki ominęły zdolność twojego
  • Odpowiedz
  • 0
@Augustin_Pedroza_Espinosa wulgarny nastolatek xd Chodzi mi o to zeby nie bylo takich dyskusji tutaj na wykopie bo wam sie portale pomylily. Na poczatku piszesz mi o prawackich serwisach... nie jestem prawakiem... Pozniej chociaz jestes tutaj 7 miesiecy kazesz mi cos czarnolistowac. Jestes niczym zeby to pisac. Tylko nie pisz ze obserwujesz od 10 lat bo to jest zenujace xD Podsumowujac: agitacja kazdej ze stron: twoja, twoich przeciwnikow jest po prostu smieszna.

99%
  • Odpowiedz