Wpis z mikrobloga

@Arveit:

znieczulica

#!$%@? tam, że zginęły dwie osoby


Nie widzę tu znieczulicy ani bagatelizowania cudzej śmierci. Wygląda mi to na zwykłe zapytanie, czy komuś wiadomy jest los zwierząt, skoro liczba ofiar w ludziach jest już znana.

Ta rzekoma znieczulica objawia się czym według Ciebie? Że ktoś w ogóle interesuje się tymi krowami (a nie ma prawa w obliczu ludzkiej śmierci czy jak?), czy że nie dał smutnej emotki po wzmiance o
  • Odpowiedz
  • 1
@misja_ratunkowa koleżanka chyba zbyt mało na takich grupkach przebywa, żeby złapać kontekst ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam poobserwowac co sie dzieje, gdy jakis pies zagryzie dzieciaka :P
  • Odpowiedz
@Arveit: W ogóle nie przebywam, to fakt. Mimo to ten post to już zwykłe czepianie się i przeginanie w drugą stronę. Nie jest niczym złym interesowanie się losem zwierząt i nikt tu nie okazał ofiarom braku szacunku.
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: oczywiście, że nie jest niczym złym :) jednak w kontekście takich grupek mam przekonanie graniczące z pewnością, że takie osoby chętnie wieszałyby/rozjeżdżały/odstrzeliły człowieka, który odważył się choćby krzywo spojrzeć na pieska czy świnkę ( ͡º ͜ʖ͡º) nie twierdzę, że tacy są wszyscy weganie/wegetarianie i naprawdę, mimo heheszków na wykopie, nic do nich nie mam (bardzo dobre żarcie swoją drogą). Nie generalizuję tak, jak to zrobił
  • Odpowiedz