Wpis z mikrobloga

  • 0
@Norkey ma 23 lata, na zdjeciach ładna, szczupła więcej ocenie po spotkaniu
@BooB z wagą nie ma problemów, a wzrost też spoko bo 172cm, przy moich 188 będzie wyglądać spoko :)
@KierowcaSanek na rower już jesteśmy umówieni więc teraz też jeździ i jest aktywna :)

#!$%@? ludzie skąd u was takie negatywne nastawienie na tych tagach. Ja z mordy sobie daje 6,5/10, zdjęć też jakichś zajebistych nie mam tylko jakieś zwykle z
@Kontodotagu Po prostu Tinder jest pełen pustych lasek z komunikacją na zasadzie nawalenia emotek i hihi haha hehe hihi. A takie lecą na każdego dla atencji.

Styl pisania jest dosyć charakterystyczny.
Ale korzystaj. Powodzenia.
  • 0
@Norkey sam używam dużo emotek czy xd, i co to znaczy że jestem jakiś #!$%@?? Na spotkaniu ocenie co i jak i tyle. A żadna z tych z którymi pisze nie ma jakiegoś karynkwatego stylu chyba że mamy inne normy. Ja wolę się spotkać i dopiero wtedy decydować dalej niż się brandzlować w towarzystwie przegrywow jakie laski to koorwy
  • 0
@KierowcaSanek spoko ja bez spiny przyjmuje :) na razie jakoś łatwo idzie, aż sam się nie spodziewałem xd zobaczymy czy nie wystawią mnie na spotkaniu i czy dalej będzie tak łatwo w rozmowach :) Wszystko będzie szło w doświadczenie :)
  • 0
@Norkey ja się nie spinam, jeżeli tak to wygląda to najmocniej przepraszam. Ja mam 27 lat, ale tak jak mówisz mogę trafić na Karyne co ma 23 ale znam też ogarniete laski w takim wieku. To samo idzie w drugą stronę bo jest szansa trafić Karyne co ma i 27 więc na dwoje babka wróżyła i po spotkaniu dopiero można powiedzieć więcej :)

EDIT: ta że skrina ma 25 lat :D