Wpis z mikrobloga

Co to za nagly wysryw nieudacznikow co to #!$%@?ą Polskę i katolikow? Sam nie jestem wierzący, ale szacunek do takich ludzi mam (bo trzeba miec dla kazdego czlowieka, ale nie od dzis wiadomo, ze tolerancja idzie w jedną stronę). Dlaczego nie piszecie takich wysrywow #neuropa na zachodnich przyjaciol islamistow? Ci, ktorzy jako pierwsi wyrzneli by was w pień jeszcze, ani razu nie byl na waszych oczerniających ustach. Imbecyle co nie mają do nikogo szacunku, a tym bardziej Polakow SZUKAJĄ AKCEPTACJI I ZROZUMIENIA w tym kraju xD przez to wszystko nie dziwcie sie, że nie jestscie akceptowani w tym kraju, jezeli gardzicie rodakami i opluwacie miejsce, w ktorym mieszkacie i zyjecie.

#bekazlewactwa #neuropa #polska
  • 15
@chanelzeg no i? Jezeli sie tak wzorujecie na europie to tez byscie przytoczyli przyklady z naszej zschodniej granicy
Jak to fajnie mają z katolikami i muzułmanami xD ciekawe z kim się lepiej żyje... Hmm
@Siwulek: No i to, że na muslimów nie płacę a na organizacje katolickie idą moje podatki. Jakby zabierali mi kasę na jakieś meczety i opłacali z moich podatków nauczanie islamu w szkołach byłbym równie oburzony.
Bierzcie przyklad z nowoczesnej europy i zaproscie "biednych" podopiecznych "uchodzcow". Od razu byscie #!$%@? zaplakali za zasciankową Polską.


@Siwulek: ale po co mam zamieniac mniejsze zlo na wieksze? Lepiej pozbyc sie obydwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarmuzyd ale to tylko za rządow pis? Ja bylem ganiany do kosciola od urodzenia, chociaz nie chcialem tam chodzic. Pis i PO powini zaorac i wprowadzic nowych mlodych ludzi. Mi te schlebianie kosciolowi tez nie jest na reke
@Siwulek: ale po co mi o obsranym pisie gadasz? xd Katolicka dyktatura uprawiana jest juz wiele lat, a za pisu choc zasady obowiazkowej religii w szkole sie troche zmienily. Nie wyzywaj ludzi za to, ze chca cos zmienic.