Wpis z mikrobloga

@Jebwleb No jak widać nie grzeszysz inteligencją i tym bardziej śmieszy arogancja z twojej strony. Przeczytaj łosiu na co odpisywałem zanim te swoje głupoty zaczniesz pisać.

"nikogo to nie śmieszy"

"jak widać śmieszy wielu"

"hurr debil 3k lajków o czym piszesz lajkami nie wygra durr.
I potem się dziwić że PiS prowadzi skoro opozycja jedynie co potrafi to krzyczeć konstytucja i wylewać swoją frustrację na tt


@Kielek96: I wcale Jaki nie jest modelowany na jedynego prawilnego kandydata od kilku miesięcy m.in. poprzez "komisję ds. nieruchomości", która dużo krzyczy, a efekty są niewielkie oraz przez intensywną kampanię trolli i blogerów, którzy współpracują ze sztabem Jakiego...? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam jednak nadzieję, że
nie chodzi o to. Tylko o to że facet kandyduje na prezydenta stolicy a kpi sobie z każdego kto wybrał się obejrzeć defiladę.


@Jebwleb: Z mojej strony odczytuje to jako kpienie z powtarzania trzeci rok "zmodernizujemy armię, kupimy sprzęt", co się jakoś nie dzieje, a planów jest jakoś coraz więcej i w momencie ich nakreślenia są przestarzałe. W samym tweecie nie ma tez żadnego nawiązania do oglądających paradę.