Wpis z mikrobloga

W #tvpis powiedzieli ze matke boska wzieli do nieba nie tylko duchem ale tez ciałem.
Zastanawia mnie cholernie ktoredy lecieli?
Jesli wzieli cialo a w kazda stronę 13mld lat świetlnych nie wida-nieba więc musi byc gdzies dalej. Moze być problem bo cialo ma ograniczenke w prędkości swiatla. Jak wyruszyli 2000 lat temu to daleko nie zalecieli. A jak bog zlamal predkosc swiatla no to nasza cala fizyka upadła.
))¯_(ツ)_/¯
#bekazkatoli #rakcontent
  • 16
jakoś nie widzi się postów żeby katolicy wyśmiewali ateistów i dawali #bekazateistow


@SzukamNlcku: Bo tagują to jako bekazkatoli - jeden nawet, gdy zwróciłem mu uwagę by tagował jako bekazateistów, powiedział że "dla zasięgu" taguje bekazkatoli. A później zdziwienie, że jest mało beki z ateistów pod tagiem do tego przeznaczonym, i powstaje takie zdanie które zacytowałem w tym komentarzu powyżej.
po co się czepiasz katolików, jakoś nie widzi się postów żeby katolicy wyśmiewali ateistów


@SzukamNlcku: u ateistów nie bardzo jest z czego się śmiać.. bo jak się chwilę zastanowić to dochodzisz do wniosku że to wszystko koniec końców nie ma celu. myślisz, że fajnie jest być ateistą? nie koniecznie. pewnie, że bym wolał być święcie przekonanym, że śmierć to nie koniec, pewnie żyło by się lżej. tylko problem w tym, że