Wpis z mikrobloga

wlasnie umalowalam pazurki na czerwono dla mojego Chada, umylam się, wyperfumowałam nawet zrobiłam lekki makijaż oraz uczesałam ładnie włosy. Pamiętajcie - nie dla przegrywa, dla Chada to. Nigdy nie będziecie mieli pachnącej i zadbanej kobiety u swojego boku jeśli nie będziecie mieć 190 cm oraz mordy przynajmniej 7/10 a no i ofc musicie byc zadbani i wychodzić z tej swojej trollowni.

Pobierz
źródło: comment_PlnHyclPObaRFwonpEcAxSsDi1w83roO.jpg
  • 176
@Marasmeus: Twoja lewa ręka, obrazuje to, co zgromadziłaś przez całe życie, czyli wszystkie Twoje powodzenia i niepowodzenia – całe doświadczenie życiowe. Sprawny chiromanta dostrzeże że linia serca dotyka linii życia – oznacza to, że łatwo złamać Ci serce! Słaba linia losu oznacza że nie panujesz nad swoim życiem tak jakbyś chciała z wierzchu twarda wewnątrz kipisz emocjami. Widzę ile będziesz miała dzieci i jak potoczą się twoje losy. Jednym nie wystarczy
@Staryan0na: Widać nie dla wszystkich taki "low quality bait", bo butthurt asspain pierdziawaache w połowie komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać zdecydowanie, że niektóre wykopki mają problem ze zrozumieniem ironii, trollingu czy abstrakcji. Nie tacy bystrzy jak im się wydaje, albo mają aspergera czy spektrum autyzmu, bo to typowe objawy przy tym zaburzeniu. Albo to double trolling i sam wpadłem w pułapkę, może to oni są prawdziwymi