Wpis z mikrobloga

Cześć,
Upatrzyłem sobie drona wyścigowego dokładnie to EMAX HAWK 5 FPV Racing Drone 600TVL Camera - BLACK BNF VERSION ( WITH RECEIVER )
https://www.gearbest.com/brushless-fpv-racer/pp_1670812.html?wid=1433363

Jednakże jestem zielony w te klocki nie miałem nigdy wyścigowego i nie wiem kompletnie co jeszcze kupić i gdzie bo to są takie składaki i wyboru samych baterii jest sporo, googli, radia różne, ładowarki i cokolwiek tam jeszcze...

Mógłbym mi ktoś pomóc i skleić jakiś kompletny zestaw pod tego drona tak abym mógł po zakupie wszystkiego już normalnie latać? No chyba, że macie pomysły na coś innego :P

#drony #fpv #fpvpolska #drony #racedones #hawk5 #emax
Pobierz
źródło: comment_RYVSq6kndeh4dHQ1g0cLVcVW4C2bkkfF.jpg
  • 6
@n1troo: wybór nie jest aż taki duży jak przeczytasz specyfikację:
bateria: recommend 70 - 100C 1300 - 1500mAh 4S
no to jak dalej nie wiesz to kup 1300 i 1500
Receiver: Frsky XM+
Czyli aparatura od FrSky, bierzesz taranisa q x7 albo taranisa x-lite, bez znaczenia, zupełnie co wolisz.
VTX: 48CH 5.8G
Czyli gogle 5.8GHz, zresztą chyba tylko takie znajdziesz więc co nie kupisz będzie działać, jedynie pooglądaj recenzje co tam
@n1troo: ja polecam vifly x150 (169$), ma upchnięte śmigła 4" na małej ramie gdzie inni już pakują mniejsze śmigła, więc stosunek mocy do masy jest świetny, jest lekki więc bardzo przyjemnie się nim lata. Doskonale skalibrowany fabrycznie i nic nie grzebiesz przy PIDach po zakupie. Do tego świetny support. Osprzęt wysokiej jakości kamera itp.
Jak go kupowałem to niczego lepszego w tej cenie nie znalazłem, zresztą sam zobacz recenzje. Możliwe, że