Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#roksa #tfwnogf #przegryw #wygryw
Mircy, 27 lvl here, nieruchający. Od jakiegos czasu mam spore cisnienie na #seks, na jakies #zwiazki, niestety jestem brzydki i w akcie juz chyba #depresja i desperacji zaczalem myslec o udaniu sie do profesjonalistki. Niestety podejrzewam, ze jeszcze gorzej to wplynie na moja psychike dlatego odwlekam to w czasie liczac ze trafi sie jakas wartosciowa dziewczyna. Niestety lata leca a u mnie nic sie nie zmienia. Codziennie mijam setki dziewczyn, ktore mi sie podobaja (malo ktore mi sie nie podobaja) i cisnienie mnie czasami rozsadza tak ze az musze sobie ulzyc w korporacyjnym kibelku. Nie wiem juz sam co robic...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Isc czy nie isc

  • Nie idz, poczekaj jeszcze 31.5% (78)
  • Idz, trudno najwyzej wpadniesz w wiekszy dol 68.5% (170)

Oddanych głosów: 248

  • 38
@dwie_plaze: Niby dlaczego? Ma się męczyć dalej, w imię czego? Co żałosnego jest w zwykłej usłudze?

@AnonimoweMirkoWyznania: Idź, co za pytanie. Powinieneś pójść do divy już z 10 lat temu. Jeśli nie pójdziesz, będzie tylko gorzej. Nie daj sobie wkręcić, że to ci się negatywnie odbije na psychice. Od kiedy seks miałby psychicznie szkodzić? Szkodliwe psychicznie i to bardzo, to jest prawictwo w późnym wieku.
@AnonimoweMirkoWyznania: Na #!$%@? czekac ? Na co ? Ze jako beciak poznasz ta piekna i jedyna.. wystarczy ze bedziesz mily.. bitch please.. to tak nie dziala, a co niby ma byc nie tak z twoja psychika ? jestes kobieta ze potrzebujesz uczuc do tego ? No prosze jestes beciakiem ale wkoncu facetem wez sie w garsc i idz zrob swoje najwyzej ci nie stanie.. nie bedzie fajewerkow pierwszy raz zawsze jest
@TestoDepot jakbym miala sobie wyobrazić (a nie jest mi trudno) że mogę wypiąć pupcie do ekstrafaceta takiego gigachada moich marzeń, który z zawodu i wykształcenia jest prostytutką i za pieniążki zrobi mi tak jak lubie, to bym nie mogla, czułabym sie na maksa żałośnie!
@AndyMendy: zaloze sie beciaku ze zadna cie nie chce a #!$%@? naogladal sie seriali jak za raczke sie trzymaja, jak to fajnie ten pierwszy raz przezyc z wybranka serca.. ale zadna go nie cche a na dziwki nie pojdzie bo on musi miec uczucia do tego.. a sam jest #!$%@? i nie ruchal wcale ale rady daje innym.. wez sie ogarnij cioto #!$%@?