Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, myślę...Mioduski zapewne wziął tego Sa Punto na jeden sezon, o ile dotrwa...a od nowego sezonu, bardziej od ostatniego meczu obecnego sezonu stery przejmie Nawałka.
Co jak co, Legia najbardziej by interesowała Nawałkę, a on nie pójdzie trenować zespołu ze środka tabeli 1 ligi ukraińskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Mioduski od dwóch lat pokazuje, że jako futbolowy szef klubu jest totalnym idiotą.

Więc skoro 2 lata odwala taką manianę to co mu jeszcze jeden rok tak porobić a za 9 miesięcy dać klub dla Nawałki

Co myślita?
Bo nie wierzę że taki biznesmen jak Mioduski, na pewno nie jest głupi w biznesie, w piłce możliwe, myśli że Sa Pinto będzie dłużej niż do końca sezonu (może i krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#pilkanozna
#mecz
#legia
  • 10
@robertx: @ostoja: nie, Nawałka jak sam często mówił chce mieć wpływ na wszystko, na przygotowania itp, nie podejmie pracy w trakcie sezonu, raczej...chyba że byłby to dobry klub zagraniczny a takowy go nie zatrudni...
Odpocznie sobie rok, a przejmie Legię w czerwcu przyszłego roku
@ostoja: z opcją #!$%@? po 4 meczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, pewnie są jakieś klauzule w kontrakcie

Ale znając pana Mioduskiego jedyna klauzula w tym kontrakcie jest to że będą wypłacali 100% pensji jak klub będzie chciał go zwolnić xD
@pjoooter wątpię żeby Legia mogła jakieś klauzule dawać. Byli pod ścianą. A za zerwanie umowy będą musieli zapłacić karę umowną i tak kasa z Warszawy ucieka. Najlepsza robota teraz to bycie trenerem Legii. Kilka meczów = zwolnienie i odszkodowanie wpada
@Jadugar: myślę że dodatkowym atutem było to że po rozpoczęciu gry w pierwszym sezonie zrezygnowałem z usług Radovicia, Kucharczyka, Czerwińskiego, Pazdana, Rzezniczaka i kilku innych a Szymański przez 7 miesięcy zrobił skok cenowy ze 150 k euro na całe 2.1 mln euro :D

Dobra
...szukam wakatu xD