Wpis z mikrobloga

@TrolZZakontkuInternetu: to jest typ człowieka co nie potrafi dobrze zagospodarować swoimi pieniędzmi, on to wszystko przebimba w parę lat :P spójrz na Rafonixa jakie pieniądze zarabiał za swoich najlepszych czasów a teraz jak musiał obniżyć stopę swojego życia bo dochód został ucięty
@odyn88: no rafonix, ktory co tydzien wymienial samochod i co chwile wydawal na jakies niepotrzebne gowna zamiast zainwestowac to swoja oszczednoscia sie nie popisal, on musi miec staly dochod ze streamow, bo inaczej sobie nie poradzi, a tucznik to cwaniaczek, da rade, a z reszta napewno wroci- jak nie na yt to dlive
Nawet jeśli ma te 400 tysięcy to jakąś część będzie musiał oddać na spłatę długów Gochy. Kupno nowego mieszkania tez nie jest tanie, no chyba ze zamierza coś wynajmować do końca życia xd W dodatku on nie umie gospodarować pieniędzmi, wiec po roku nie miałby nic.
@duzeelobenc: nie odpowiada, miałem taka sama sytuacje jak on w swojej rodzinie, umowa jest na gohe i to ona odpowiada i na nia sa długi.


To chyba jednak nie miałeś dokładnie takiej samej sytuacji

Odpowiedzialność pełnoletnich osób za zapłatę czynszu oraz innych należnych wynajmującemu opłat jest odpowiedzialnością solidarną. Oznacza to, że właściciel mieszkania (np. gmina) może żądać całości lub części świadczenia od wszystkich wspólnie zamieszkujących osób łącznie, od kilku z nich
@Artmanbdg: miałem dokładnie taka sama sytuacje, to co wkleiłeś to prawda, ale mi chodziło o jej smierć i odrzucenie spadku, czyli mieszkania tez, wtedy dług Cie juz nie dotyczy, a przynajmniej tak było u mnie w rodzinie.
@duzeelobenc: miałem dokładnie taka sama sytuacje, to co wkleiłeś to prawda, ale mi chodziło o jej smierć i odrzucenie spadku, czyli mieszkania tez, wtedy dług Cie juz nie dotyczy, a przynajmniej tak było u mnie w rodzinie.


No to nie rozumiesz ze ten dług od 18 roku życia juz wisi na nim i jest jego dlugiem bo byl tam zameldowany/mieszkał tam i żadne zrzeczenie się spadku nic mu nie da

Mam
@Artmanbdg: no #!$%@?, jak Ci mowię ze miałem dokładnie taka sama sytuacje, mój brat cioteczny mieszkał z ojcem alkoholikiem do 22 roku życia, potem co prawda sie wyprowadził i nie miał nawet pojęcia o tym, ze ojciec nie płacił za to mieszkanie kilka lat, po jego śmierci dostał pismo, ze jest dług i beda od niego egzekwować zeby go spłacił. Poszedł do prawnika i ten mu poradził, ze do 3(?) nie