Wpis z mikrobloga

Wiecie sami że dziewczyny są: Nielogiczne, często niehonorowe, kapryśne, słabe w planowaniu i ogólnie wybredne. Dla brzydkich facetów nie mają litości, co czym świadczą #badoo czy #tinder

Ale ile można je za to winić i czytać te wysrywy o tym jakie są do bani. Zamiast tego proponuje zrozumieć jak działa ich mózg i co najlepiej na nie działa zamiast ciągle powtarzać że są nielogiczne. A jakie mają być? Tylko w bajkach i komediach romantycznych lgną do miłych gości z przeciętną urodą zamiast do napakowanego przystojniaka.

Więc jak macie robić beta uprising to zamiast wystawiać te laski podając sie za chady na #tinder zacznijcie czytać o psychologii ewolucyjnej kobiet i stosować te same rzeczy które robią przystojniacy: mieć swoje zasady, mieć gadane, być bardziej ekstrawertykiem w różnych sytuacjach. Jak nie jesteście za ładni to chociaż miejcie swoje zasady i twardy charakter by laska stwiedzała że: "z twarzy przeciętniak ale chociaż jakiś męski a nie ciepłe kluchy".

Dres spod bloku może i siedzi na ławce całe dnie ale po pierwsze jest cwany i bezczelny i podbija do dziewczyn. I ma wywalone na odtrącenia czy inne takie pierdoły i mówi krótkie: "No to #!$%@?". I za kilka dni podbija do następnej. Do tego napakowany testosteronem a nie strachem jak wy z tagu #przegryw Coś ćwiczy, aktywny fizycznie a nie 50 kilowy suchoklates. Komunikatywny i aktywny społecznie, mający sporo znajomych więc zawsze jakaś loszka mu sie nawinie. I nie mówie obetnij sobie łeb na krótko i załóż dobrze dopasowaną slim fit koszulkę i użyj dobrych perfum, ale mentalnie bądź jak taki zimny #!$%@?. To na pewno nie zaszkodzi mimo przeciętnej mordy a może tylko pomóc.

Czytac, edukować sie o kobietach, obserwować starszego brata czy kumpli jak oni to robią a nie zwalać wszystkiego na wygląd mordy, bo tak, dla przeciętniaków jest szansa. Apropo #tinder bo sam tam szukałem koleżanki i znajomych po przyjeździe do nowego miasta. I poznałem dziewczyne i jej znajomych, a po 3 miesiącach znajomi kopnęli ją w tyłek a mnie... zaczęli zapraszać nad jezioro, grilla, wyjazdy xD Więc wszystko jest możliwe skoro taka historia mnie spotkała.
Ktoś kiedyś napisał że gdybyśmy nie mieli popędu seksualnego a kobiety nie rodziłyby dzieci to zamknęlibyśmy je w klatkach. Odważne stwierdzenie, nie? Ale one i słabsze fizycznie i intelektualnie, słabe z budownictwie, słabe w konstrukcjach, słabe w wynalazkach, ogólnie słabe w postępie technicznym (tylko nie wyjeżdzać mi to ze Skłodowską-Curie, bo nie dość że wyjątek to nie wiadomo czy mężowi tego nie #!$%@?ła). Ale mają zajebiste rozpoznawanie emocji i opiekują sie sprawnie dziećmi. Więc zamiast je tylko tu wyzywać proponuje poznać jak działają i wykorzystywać to do swoich celów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam: @papaj_21_37 @Zniwiarz-Ponury @Queboo @destrodd @heura @Don_Martinio_De_La_San_Escobar

#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #normictwo #badoo
Pobierz
źródło: comment_Fqsse1YflNzr73519vVZeOxImet9I1dw.jpg
  • 26
@slako: raczej brzydal, bo przeciętniak jeszcze coś moze powalczyć. No to #!$%@? wytłumacz mi tu sens wciąż pisania loszki to c00rwy, nie chcom mnie, ździry. Można tak postępować a mozna zrozumieć że tak dziala ich mózg i to wykorzystywać i cos z tym dzialać. Bo potem takie lamusy pytają: a zaprosić ją pierwszy? a co napisać na tinder? A kupic kwiatka? A placić za nią ciągle?
No ileż można..