Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: W sumie to zamiast narzekać, napisz alternatywnego klienta skype ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo, żeby działało na Windows-ach, macOS-ach, linux-ach. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie to zamiast narzekać, napisz alternatywnego klienta skype


@veranoo: O #!$%@?, klasycznie. "Masz samochód, nie masz prawa na niego narzekać dopóki nie zbudujesz lepszego" ()

Dodatkowo, żeby działało na Windows-ach, macOS-ach, linux-ach.


Wiesz, mimo że electron jest multiplatformowy to i tak na każdej platformie jest zupełnie inna wersja?

Nom, czekam na więcej "argumentów" xD
@Kryspin013: Zostaje Ci jeszcze JAVA( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do narzekania, jasne możesz, tylko co Ci po tym? Nie mam "argumentów", nie twierdze że Electron to super technologia, bo nie jest. Ale zamiast narzekanie można działać. Np tworząc alternatywy. Albo chociaż napisać do twórców, a nie żalić się na mirko( ͡° ͜ʖ ͡°) Peace
Ale zamiast narzekanie można działać. Np tworząc alternatywy.


@veranoo: Narzekanie to też jest działanie. Nie mam zamiaru się kopać z korporacją o ich zamknięty protokół komunikacji bo jakiś wykopek mi napisał "hurr durr napisz lepszy". Już wielu próbowało ogarnąć skype i na dobre to im nie wyszło. Problem leży w tym, że electron to syf - przerzucanie wszystkich negatywnych efektów kodowania apek w htmlu na końcowego użytkownika. Czym więcej osób zrozumie
debilna moda


@Kryspin013: To nie może być moda, tylko uzaadnienie biznesowe. CIęcie kosztów, bo rozwijasz i utrzymujesz jedną aplikacje, niż dla każdego z systemów osobną. Oni sobie to przeliczyli że będzie taniej, a że komuś połknie 2gb ramu, to mają to w poważaniu.
To nie może być moda, tylko uzaadnienie biznesowe.


@veranoo:

utrzymujesz jedną aplikacje, niż dla każdego z systemów osobną


No w tym wypadku twój argument jest inwalidą. Czytałem, że m$ utrzymuje 3 albo 4 różne wersje skype, w tym nawet całkowicie osobną wersję webową, więc nie o to chodzi.

To nie może być moda, tylko uzaadnienie biznesowe.


Jasne, że tak. Dopóki ta karuzela #!$%@? w końcu się nie zepsuje. W electronie może
@Kryspin013: No tak, bo ludzie wybierają problem do narzędzia, a nie narzędzia do problemu. Jest szał na coś, hurr durr zróbmy w tym wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak samo jest z metodologią scrum, zamiast dostowywać narzędzie pod siebie, to oni dostosowują się do narzędzia ( ͡° ͜ʖ ͡°)