Wpis z mikrobloga

Miałem już go zostawić, ale jak??? Nie dziwne że niektórzy nie mogą uwierzyć że on nie trolluje. Choć ostatnio używa określenia trollingu jak usprawiedliwienia siebie :D Człowiek z dorobkiem najbardziej mylnych prognoz w krypto. Jako jedyny z mirko chce pieniędzy za swoje porady. Konsultujesz te oferty z marketing managerem? Już nawet wśród alciarzy są tu ludzie z lepszymi wynikami a co najważniejsze potrafią jakoś uargumentować swoje decyzje. Nikomu nie przyszło by do głowy sępić za to siano. @amelcio Weź ty zrób kolejną grupę sygnałową. Ludzie się zapisują a ty im dajesz swoje prognozy twitterem, mailem, fb i innymi. Co najlepsze mógłbyś mieć chętnych. Gdyby shotowali to w co doradzasz wejście byliby na plus. Ironiczne ale w pewnym sensie twoja wiedza jest cenna. Może nie pod tym względem jak byś chciał, ale mimo wszystko cenna. Daję na czarno, może wtedy dam radę mu odpuścić...
Peace man. Powodzenia. Naganiaj, dam ci spokój.

#kryptowaluty
Pobierz cyberpunkbtc - Miałem już go zostawić, ale jak??? Nie dziwne że niektórzy nie mogą uw...
źródło: comment_jeLN5Ohv2D5e6ghoblxBoaasXAiXqiQ5.jpg
  • 12
Koleś przyznał, że nie umie po angielsku. Dlatego zamiast anglojęzycznego Twittera gdzie jest mnóstwo podobnych błaznów musi siedzieć na wypoku. Gdyby nie miał mentalności dziecka to nie wystarczałby mu substytut portalu społecznościowego tylko odłożyłby zabawki i naganiał ze swoim "zespołem" w miejscu, w którym miałby szansę na zdobycie większego zasięgu. Jego dawny guru siedzi na Twitterze od dawna.
Koleś przyznał, że nie umie po angielsku. Dlatego zamiast anglojęzycznego Twittera gdzie jest mnóstwo podobnych błaznów musi siedzieć na wypoku. Gdyby nie miał mentalności dziecka to nie wystarczałby mu substytut portalu społecznościowego tylko odłożyłby zabawki i naganiał ze swoim "zespołem" w miejscu, w którym miałby szansę na zdobycie większego zasięgu. Jego dawny guru siedzi na Twitterze od dawna.


@Amelcio jeśli to prawda to za te marne 0.01 btc jestem w stanie Ci