Wpis z mikrobloga

@benzorro: nie mam na myśli, że to nie jest normalne bo to rzadkie zjawisko, bo wiem, że ma to często miejsce, chodzi mi o to, że na wykopie piszą iż jest to sytuacja całkowicie normalna, czyli dopuszczalna.

@marv0oo: 13 lat to po pierwsze, po drugie to jest mimo wszystko sytuacja nie do usprawiedliwiania bo jednak powinien być na tyle ogarnięty w swoim wieku bo to nie byli 11-latkowie

@AddictedToLoli:
@toporek1234: Ja słyszałem, że miała 14, nie wiem skąd info że 13 (jak pedofil to zawsze się mówi, że zgwałcił 13nastkę, więc może z tego). I type, on był takim samym dzieciakiem jak ona, pewnie byli na tym samym poziomie intelektualnym. Jak gardzę pedofilią, tak w tym wypadku jej po prostu nie widzę. Bardziej brzydzę się 50 letnimi typami wyrywającymi 18nastki.
@nutsheell: Nie żeby coś, ale poza tym za co miał kuratora to nic mu nie udowodniono. Goha to alkoholiczka i pewnie sama gdzieś #!$%@?ła te dowody, a 2k z paypala "ukradł" małysz i nie ukradł tylko wypłacił pieniądze ze SWOJEGO paypala którego grubas używał xD
@benzorro: OK, ale też nie wiem czy podczas wyruchania 13-latki miał 16 lat, widzę zdjęcia z nią u niego na asku dwa lata temu czyli kiedy miał 20 lat, właśnie w 2016. roku sporo Torunian cisnęło mu na starym koncie na Facebooku od pedofili, wspominali że jest wszędzie bity i łamany, jak ustawił sobie w związku z kimś to wszyscy też walili teksty o tej 13-latce. także nie było to aż