Wpis z mikrobloga

Zobaczyłam dziś w gorących pewien wpis @AddictedToLoli na temat dziewczyny która zbiera pieniądze na wymarzone studia PSYCHOLOGICZNE WE WROCŁAWIU. Od razu skojarzyłam historie z pewnym chłopakiem który dostał się na studia do Nowego Yorku, jakaś reżyseria, coś takiego. Ponoć bardzo zdolny, ukończył szkoły, ale w czasie studiów nie może pracować na swoje utrzymanie bo nie pozwala mu na to wiza studencka. Dlatego chłopak prosi o to, żeby dobzi ludzie pomogli mu spełnić marzenia o studiowaniu na drugim końcu świata za niewiele bo kilkadziesiąt tysięcy rocznie. Pestka. Ale wydaje mi się że sam nie uzbiera na to w pół roku, a jest już twórcą na YouTube więc całkiem to logiczne że chciałby żeby widzowie mu pomogli. Wstawiam screeny z ilością pieniędzy jakie otrzymali: dziewczyna o której nikt nic nie wie, chce studiować kierunek na uczelni w Polsce która pewnie jak każda inna oferuje pomoc socjalną, istnieje mnóstwo prac dla studentów oraz 5-miesiesięczne wakacje umożliwiają że całkiem sprawnie można zarobić na opłacenie czesnego oraz chłopak, który nie jest w stanie zarobić wystarczającej ilości gotówki w ciągu wakacji, nie może pracować w czasie roku akademickiego, tworzy coś fajnego w internecie i być może dzięki uczelni w Nowym Yorku oglądalibyśmy jego produkcje za kilka lat na ekranie kinowym.
Pozostawiam Wam osądzenie tej sprawy, bo tylko Bóg i wykop może nas sądzić.
#logikarozowychpaskow #studia
Link do filmu tego chłopaka wstawię w komentarzu.
Pobierz
źródło: comment_ZAo59bGAfrrhB56bRfzAjsG7kKiwBpAG.jpg
  • 11
@stunner: Tak przeglądnąłem mniej więcej co tam mówi. Swoją drogą bardzo dobra jakość i cieszy oko ta kamera. Mówił coś akurat w tym momencie, że wziąłby nawet kredyt na to :D Liczę że mu się uda, bo widać że jest ponadprzeciętny w tym co robi, ma jakieś już portfolio. Może kiedyś coś nakręci fajnego xD
@plackojad: bardzo to przykre jak dla mnie, że te baby uważają że wszystko im się w życiu należy i tak też są traktowane przez co nic im się nie chce robić xD staram się od siebie zawsze wymagać jak najwięcej i takimi ludźmi staram się otaczać żeby przypadkiem się nie rozleniwić ale często jestem wkładana do jednego worka z tymi różowymi których nie stać na ciężką pracę
@Lorenzo_von_Matterhorn: jeżeli podoba mi się to, co ktoś robi to chętnie wspieram, ale nie rozumiem dlaczego prosi mnie o pieniądze ktoś kto niczym mi nie zaimponował i nawet nie ma wyższych celów do zrealizowania. To tak, jakby pan żul podszedł do mnie na mieście i poprosił o grosika.