Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie - obserwuj albo...

Moderacja na urlopie, ale nie będę się więcej na nich oglądała, bo to trzeci zignorowany ticket z rzędu. Nie zmieniam pierwotnej tematyki nadchodzącej przygody. Wszystkich nas nie zbanują.

Przygoda "Krucjaty" będzie opierała się na jeszcze większej współpracy pomiędzy graczami, niż to miało miejsce dotychczas. Mało aktywni gracze nadal znajdą coś dla siebie. Wybory, które będą podejmowali, będą jednak jeszcze trudniejsze - bez obdarzenia zaufaniem innych graczy będzie im ciężko cokolwiek osiągnąć.

Czy wiesz już, po czyjej stronie będziesz grał/grała w nadchodzącej przygodzie?
lacuna - #lacunafabularnie - obserwuj albo...

Moderacja na urlopie, ale nie będę s...
  • 110
  • Odpowiedz
Mój wybór dużo będzie zależeć od podstaw do wyboru (tak jak było narzucone w Wikingach - Farmer/Kowal/Rzemieślnik), zależnie od tego wybiorę "nację", chyba, że trzeba będzie się zadeklarować wcześniej
@lacuna:
  • Odpowiedz
@Ceramiczny_Piecu: W skrajnych przypadkach zbalansuję NPCami
@Gregua: zapytałam czy wojny religijne w ramach komentarzy będą usuwane, a wpisy cenzurowane (np. poprzez dodanie tagu #islam), nie dostałam odpowiedzi. Ticket z podobnym pytaniem wisi mi ponad dwa miesiące :<
  • Odpowiedz
@kvvach: też wolałbym później, mam nadzieję że zmęczenie po weselu i ewentualny kac nie zepsuje mi postaci, bo oczywiście mam zamiar stworzyć własną :D
  • Odpowiedz
@kvvach: e nie, poproś @lacuna, może bedziesz mieć możliwość stworzyć postać wcześniej niż 01/09 bo zakładam, że wstęp bedzie gotowy wcześniej.

Demokracja jest słaba, w przypadkach gdy zdanie większości nie zgadza się z naszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz