Wpis z mikrobloga

Mirki...

Jestem z Was niesamowicie dumna, naprawdę, aż miło było czytać to AMA. Zadawaliście fajne, ciekawe i bardzo merytoryczne pytania. Ale to nie wszystko! W trakcie AMA dokonaliście ponad 200 wpłat na konto Stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki, na kwoty od 1 do 1000 zł! Jesteście najlepsi - dziękuję! (ʘʘ)

Pan profesor okazał się fantastyczną osobą, świetnym lekarzem i niezwykle skromnym człowiekiem. Takim ludziom warto pomagać w spełnianiu ich celów i marzeń, a marzeniem pana profesora jest rozbudowa kliniki onkologi dziecięcej. Ten projekt niesamowicie go pochłania i angażuje. Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza akcja na rzecz przyszłej kliniki Dzieciaków Chojraków! :-)))

Dobra, to jakie AMA robimy kolejne? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykop #dzieciakichojraki #ama #aswykopu
Pobierz a__s - Mirki...

Jestem z Was niesamowicie dumna, naprawdę, aż miło było czytać to ...
źródło: comment_pDwmksULjnVql5o3bUZLjA79TTyv6t7F.jpg
  • 58
Mam nadzieję że będzie się pojawiać więcej takich ciekawych ama


@Kaann: Ja również. Ale tu należy wspomnieć, że to AMA by się nie odbyło gdyby nie @prosile - to on wspomniał na Wykopie o panu profesorze i Dzieciakach Chojrakach, dzięki czemu mogliśmy pociągnąć temat dalej. Często to Wasze działania i wpisy nakręcają takie akcje. Znacie fantastycznych ludzi, którzy niekoniecznie znani są szerszemu gronu, choć mają wiele do powiedzenia. Dlatego jeśli ktoś