Wpis z mikrobloga

@el_rupert: pełna zgoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) też miałem takiego białego tylko nie fr i był tak dobry, że kupiłem nową cuprę, to naturalna droga dla posiadaczy Leonów, polecam!

Swoją drogą strasznie mi się podobał do momentu kiedy pojawił się polift i stwierdziłem, że muszę mieć te światła, zarówno z przodu i z tyłu.
@el_rupert: cupra super, jestem zachwycony. To po prostu taki idealny Leon. Każda jazda to czysta zabawa, 300KM w tak lekkim aucie to sama przyjemność i pali strasznie mało a nie ma lekko u mnie.
Przez DCC nie jest twardy do codziennej jazdy, a jak trzeba to można utwardzić, wykorzystać DSG i postrzelać z wydechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciężko żeby ktoś ją objechał, trzeba sporo powyżej 300KM
@Wu70: U mnie na razie wesele na horyzoncie więc Cupra musi jeszcze poczekać kilka lat. Chyba, że dostanę jakąś znaczną podwyżkę, albo przejdę na działalność i wezmę w leasing. Z tego co się przypatrywałem, to FR wizualnie od Cupry nie różni się znacznie, za to moc i prowadzanie to bajka :) Miałem przyjemność pojeździć z kumplem RS3 420KM i niestety jak wsiadam do mojego 1.4 to brakuje pod nogą.

Zerknąłem do
@el_rupert: uważaj z tym weselem bo później to już reference w najlepszym wypadku jak @Harmonijka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zgadza się, FR wiele się nie różni wizualnie, ale jest kilka smaczków. Przede wszystkim bym u Ciebie maznął ramkę grilla na czarno, mały detal a sporo daje :)

Za kilka lat (a może i już w przyszłym roku) nowy model Leona, ciekawe czy będzie też taki udany