Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się, czy nie kupować każdego miesiąca, bez względu na kurs - czy będzie bardzo wysoko, czy bardzo nisko - bitcoina za 100zł. Czy to ma sens? Generalnie miałaby to być lokata pieniędzy z nadzieją, że wartość za 5, 10, 20, 40 lat dużo wzrośnie (co miesiąc będę kupował za równowartość 100zł, albo może z czasem zwiększę tą kwotę, jeżeli mi się dużo poprawi sytuacja finansowa), ale jednocześnie z przyjęciem na klatę ryzyka, że wszystko jebnie i pewnego dnia wszystkie zakupione bitcoiny będą bezwartościowe.

Biorę po 100 bitocoinów od każdej drużyny i słucham państwa. Co myślicie?

#bitcoin #kryptowaluty
  • 21
@Zileonka: taka VISA czy inny MasterCard sobie wprowadzi własne krypto jako system płatniczy swoich kart, zrobi internet of things i bitcoin spadnie do zera bo karty zostaną wdrożone w ciągu tygodni gdy tylko im się zachce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zileonka: ja co miesiąc dokupuje za stała kwotę, ale nie BTC a IOTA. Średnia cenę mam obecnie 1,35 a zaczynałem w styczniu, podczas gdy niektórzy wtedy wchodzili all in przy 4$.
@m00n: nigdy nie wiadomo jak będzie, tego typu firmy mogą to wprowadzić kiedy zechcą, a jako że cały świat używa ich kart to nagle cały świat będzie wspierać ich krypto, wystarczy inne oprogramowanie do obsługi kart ( ͡° ͜ʖ ͡°)